Zagraj ze swoimi idolami. Za moment rusza druga tura Polish Esport Cup 2020 Sezon 2!

Jeszcze niedawno emocjonowaliśmy się pierwszą turą drugiego sezonu Polish Esport Cup 2020, a już za chwilę rozpocznie się kolejna. Zawodnicy będą rywalizować w CS:GO, VALORANT oraz Assetto Corsa.

Trzy gry, trzy tury, setki zawodników i młodych talentów - Polish Esport Cup 2020 wraca do rywalizacji. Żadna z drużyn nie płaci wpisowego za udział w rozgrywkach, wszyscy mogą próbować swojego szczęścia w kwalifikacjach do woli.

Zobacz wideo

Zapisy wciąż są otwarte!

Można się jeszcze zapisywać do rozgrywek. Chętni powinni wypełnić odpowiednie formularze do końca 26 października. Inaczej ma się sytuacja w przypadku Assetto Corsy. Tam simracerzy mogą się zapisywać do ostatniego dnia rywalizacji, czyli do 6 listopada.

Linki do zapisów:

1. CS:GO: https://forms.gle/qhKvVtnkmpibkgt16

2. VALORANT: https://forms.gle/6YGmi954B6VYQCg79

3. ASSETTO CORSA: https://www.republicofsimracers.com/ (zapisy od niedzieli 25/10/2020 do końca turnieju w dniu 06/11/2020)

Polish Esport Cup 2020 jest jednym z tych turniejów, który umożliwia sprawdzenie się na tle swoich esportowych idoli. W play-offach turnieju udział wezmą specjalnie zaproszone zespoły. W pierwszej turze były to między innymi zespoły Izao Boars, Gaminate, Pompa Team i międzynarodowy mix Excellency. Każdy mecz w turnieju CS:GO pozwoli zdobyć zawodnikom punkty do rankingu polskich ekip Cybersport.pl. Łącznie gracze powalczą o 54 tysiące złotych.

Transmisje z rozgrywek będzie można śledzić na fanpage'u Sport.pl na Facebooku. Wśród komentatorów znajdą się między innymi Szymon "Majki" Sychta czy Andrzej "Śledziu" Śledź. Informacje na temat rozgrywek znajdziecie również codziennie na naszym portalu.

Tekst przygotowany przy współpracy ze współorganizatorem Actina Pact.

Masz ciekawy temat związany z esportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl.