Weekendowy maraton z Polish Esport Cup 2020 Sezon 2. czas start! Czekają nas wielkie emocje

Rozpoczynamy maraton esportowy, a jednocześnie ostatni finałowy weekend w pierwszej turze rozgrywek drugiego sezonu POLISH ESPORT CUP 2020. Już w sobotę o godz. 10:00 rozpoczęło się spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy IZAKO BOARS a ANTYDPM na kanale polishesportcup na platformie TWITCH.
Zobacz wideo

Pierwsza z drużyn otrzymała zaproszenie od organizatorów, druga zaś awansowała do fazy finałowej z zamkniętych kwalifikacji. Planowo mecze w CS:GO rozegrane zostaną w następującej konfiguracji:

CS:GO: ĆWIERĆFINAŁY:

  1. IZAKO BOARS VS. ANTYDPM godz.: 10:00
  2. TEAM GAMINATE VS. KASZTANK1 godz.: 13:00
  3. POMPA TEAM VS. TF YELLOW godz.: 16:00
  4. EXCELENCY VS. FARMINGSIM20 godz.: 19:00

Mecze będą rozgrywane bez przerw jeden po drugim, zatem godziny mogą ulec zmianie.

Również w sobotę czekają nas emocje w fazie półfinałowej i finałowej rozgrywek VALORANT. Transmisja rozpocznie się o godz. 17:00 na kanale pact_tv na platformie TWITCH. Plan meczów na dziś:

VALORANT: PÓŁFINAŁY/FINAŁ:

  1. NAURA VS. DAMBIS godz.: 17:00
  2. ENTROPIQ VS. MAJSTERSZTYK godz.: 19:00
  3. WIELKI FINAŁ godz. 21:00

W piątek zakończyliśmy rozgrywki w ASSETTO CORSA. Ostatni piąty wyścig odbył się na trudnym torze BATHURST w Australii. Na pierwszym miejscu podium całego turnieju stanął niepokonany w żadnym z wyścigów Dominik Blajer. Drugie miejsce zajął Wojciech Bobrowicz. Trzecie Mateusz Tyszkiewicz, a czwarte i jednocześnie ostatnie nagradzane miejsce Dawid Fryzowicz.

Tekst przygotowany przy współpracy ze współorganizatorem Actina Pact.

Masz ciekawy temat związany z esportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo