Koniec zamkniętych kwalifikacji. Nadchodzi decydująca faza Polish Esport Cup 2020!

W czwartek poznaliśmy ostatnie dwa zespoły, które awansowały do finałowej fazy rozgrywek CS:GO Polish Esport Cup. Oprócz tego wirtualni kierowcy wyjechali na tor, aby walczyć w kwalifikacjach przed ostatnim wyścigiem.

Bez niespodzianek obyło się w ostatnim dniu zamkniętych kwalifikacji Polish Esport Cup 2020 Sezon 2. Poznaliśmy także zaproszone zespoły, które uzupełnią finałową stawkę play-offów w turnieju CS:GO. Oprócz ekip, które wywalczyły awans, zobaczymy Pompa Team, Gaminate, Izako Boars oraz europejski skład Excellency, w barwach którego występuje Rafał "sany" Pietrzak.

Zobacz wideo

Gracze czekają w boksach

Ostatnie dwa miejsca w fazie finałowej, o które w czwartek walczyli zawodnicy CS:GO przypadły ekipom KASZTANK1 i TF YELLOW. Trzeba przyznać, że obie przez cały okres kwalifikacyjny dobrze radziły sobie z przeciwnikami, dlatego zasłużenie dołączyły do FARMINGSIM20 i ANTYDPM, czyli ekip, które zapewniły sobie miejsce w play-offach dzień wcześniej. Faza finałowa staruje już jutro o godz. 10:00 (ćwierćfinały) i w niedzielę o godz. 12:00 (półfinały i finał). Transmisja niezmiennie na kanale polishesportcup na platformie TWITCH. Półfinały i finał będziecie mogli obejrzeć na profilu Sport.pl na Facebooku.

Czwartek był dniem pauzy w wyścigach, lecz kierowcy nie próżnowali. Wszystko za sprawą eliminacji do dzisiejszego wyścigu na torze BATHURST w dalekiej Australii. Już dziś o godz. 18:45 rozpoczniemy transmisje z tego wyścigu NA KANALE ACTINA_PL na platformie TWITCH oraz na profilu Sport.pl na Facebooku. Na początku będziemy mogli oglądać studio i wyścig na serwerze GOLD, a około 20:40 rozpoczniemy walkę o Pole Position do ostatniego wyścigu w pierwszej turze turnieju. Ciekawostką jest fakt, iż w wyścigu nie pojedzie Dominik Blajer, który wygrał cztery poprzednie etapy i już po ostatnim zapewnił sobie tytuł indywidualnego Mistrza pierwszej tury POLISH ESPORT CUP 2020 SEZON 2.

Tekst przygotowany przy współpracy ze współorganizatorem Actina Pact.

Masz ciekawy temat związany z esportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl.