Cisza przed burzą. Zapisy do Polish Esport Cup 2 zakończone!

Dziś w nocy zakończyły się zapisy do pierwszej tury turniejów Valorant i Counter Strike: Global Offensive. Przypominamy, że cały czas można się zgłaszać do rywalizacji w Assetto Corsa. Zapisać się można w dowolnym momencie, chociażby do jednego z pięciu wyścigów turniejowych.

Dla organizatorów ten dzień oznacza najbardziej wzmożony czas pracy, tak aby na jutro wszystko było dopięte na ostatni guzik i zarówno turnieje, jak i transmisje wystartowały zgodnie z planem. Te będzie można oglądać na platformie Twitch oraz na fanpage'u Sport.pl na Facebooku.

Zobacz wideo

Polish Esport Cup 2020 Sezon 2 pora zacząć!

Nie możemy nie wspomnieć zatem składu komentatorskiego, jak również kanałów, na których oglądać będzie można codziennie transmisje. Za komentarz i studio CS:GO odpowiedzialny jest Mateusz ‘HAX’ Ogonowski, znany z wielu turniejów w tym najwyższej klasy, ale również jako świetny host ze stoisk targowych czołowych producentów.

W przypadku Valoranta transmisje poprowadzą dwaj znani i lubiani komentatorzy: Andrzej ‘śledziu’ Śledź i Szymon ‘Majki’ Sychta. Finalnie skład komentatorski uzupełni najlepsze duo komentatorskie w Polsce związane z simracingiem, czyli Marceli Gohr i Julian Więcławek. Wielką gratką dla fanów wirtualnych wyścigów będzie dodatkowy dodatkowy stream z serwera Platinum Asseto Corsa u znanego streamera wyścigów wszelakich, czyli Kondiash-a. 

Na wszystkich kanałach Twitch, transmitujących wydarzenia Polish Esport Cup, co 10-20 min rozdawane będą darmowe kody do gry: ANCESTORS LEGACY o wartości 125 zł. Jeżeli nie dopisze Wam szczęście i nie uda się Wam wylosować tej gry – nic straconego. Podczas każdej przerwy pomiędzy mapami komentator przeprowadzi mini konkurs z wiedzy o produktach partnerów turnieju. Wszystkie odpowiedzi na pytania znajdować się będą na dedykowanej stronie Sferis.pl, do której link regularnie będzie się pojawiać w trakcie transmisji.

Gdzie obejrzysz POLISH ESPORT CUP 2020 Sezon 2?

Terminarz rozgrywek na bieżący tydzień: 

  • CS:GO: 17:30 – 23:30 (WEEKEND: 15:30 – 21:30) 
  • VALORANT: 17:00 – 23:00 (WEEKEND: X) 
  • ASSETTO CORSA: 18:45 – 22:30 (WEEKEND: X) 

Tekst przygotowany przy współpracy z współorganizatorem Actina Pact.

Masz ciekawy temat związany z esportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl.