Jeden błąd i koniec! Walka na "śmierć i życie". Bezlitosne zasady - POLISH ESPORT CUP 2020

Weekendowa przerwa kończy się już dziś. Zawodnicy Counter Strike: Global Offensive w poniedziałek w Dzień Dziecka wracają do walki o zwycięstwo w POLISH ESPORT CUP 2020!
Zobacz wideo

Turniej CS: GO dla pięcioosobowych składów wkracza w decydującą fazę. 6 drużyn, które zaprezentowały się najlepiej w ostatnich dwóch tygodniach rozpocznie dziś zmagania o zwycięstwo w całych rozgrywkach. Wśród zespołów, które mają na to szanse są:

  • JEDEN-BARTOSZ-GAMING
  • PALOMA40MIX
  • Last Rites
  • PLMIX
  • Marcepany
  • Team OveRules

Widzowie, z uwagi na sposób przeprowadzenia turnieju, mogą spodziewać się dużych emocji. Finały zostaną rozegrane w trybie gauntlet, w którym nie ma miejsca na błędy. Przegrana dla którejkolwiek z drużyn oznacza koniec dalszej walki. W spotkaniu rozpoczynającym zmagania zmierzą się ze sobą drużyny, które zajęły w poprzednim etapie 5 i 6 miejsce w tabeli ligowej. Zwycięzca tego spotkania zmierzy się z zespołem z 4 miejsca, itd., aż do finału, w którym na przeciwników czeka już zwycięzca etapu ligowego - zespół JEDEN-BARTOSZ-GAMING.

Meczem rozpoczynającym walkę w finałach turnieju POLISH ESPORT CUP 2020 dla półprofesjonalnych graczy CS: GO będzie pojedynek Team OveRules i Marcepany. Drużyny staną naprzeciwko siebie w poniedziałek, 1 czerwca o godz. 17:00. Zwycięzca tego spotkania nie będzie miał dużo czasu na odpoczynek. W ten sam dzień, o godz. 19:30 czeka go mecz z czwartą drużyną z tabeli - PLMIX. Oba spotkania zostaną rozegrane formule “best of 3”, w którym do zwycięstwa potrzebne są wygrane na 2 z 3 wybranych przez drużyny map.

W poniedziałek do walki wracają też gracze CS: GO w trybie “Wingman”. Na widzów czekają dwa pojedynki kończące zmagania grupowe, które wyłonią pierwszych dwóch finalistów. O godz. 18:30 zmierzą się ze sobą TEAM DRAMAT i CatsAndBats, a o godz. 20:30 - venom9x- i FORMA-JEST.

Wszystkie dzisiejsze spotkania w ramach POLISH ESPORT CUP 2020 transmitowane będą na platformie Twitch.tv. Wybrane mecze będzie można obejrzeć również na naszym fanpage’u na portalu Facebook.

POLISH ESPORT CUP 2020 - transmisje:

Counter Strike: Global Offensive w trybie klasycznym - Kanał Polish Esport Cup, godz. 17:00

Counter Strike: Global Offensive w trybie “Wingman” - Kanał PACT TV, godz. 18:30 

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na naszych łamach oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Więcej o: