Jeden błąd i koniec! Walka na "śmierć i życie". Bezlitosne zasady - POLISH ESPORT CUP 2020

Weekendowa przerwa kończy się już dziś. Zawodnicy Counter Strike: Global Offensive w poniedziałek w Dzień Dziecka wracają do walki o zwycięstwo w POLISH ESPORT CUP 2020!
Zobacz wideo

Turniej CS: GO dla pięcioosobowych składów wkracza w decydującą fazę. 6 drużyn, które zaprezentowały się najlepiej w ostatnich dwóch tygodniach rozpocznie dziś zmagania o zwycięstwo w całych rozgrywkach. Wśród zespołów, które mają na to szanse są:

  • JEDEN-BARTOSZ-GAMING
  • PALOMA40MIX
  • Last Rites
  • PLMIX
  • Marcepany
  • Team OveRules

Widzowie, z uwagi na sposób przeprowadzenia turnieju, mogą spodziewać się dużych emocji. Finały zostaną rozegrane w trybie gauntlet, w którym nie ma miejsca na błędy. Przegrana dla którejkolwiek z drużyn oznacza koniec dalszej walki. W spotkaniu rozpoczynającym zmagania zmierzą się ze sobą drużyny, które zajęły w poprzednim etapie 5 i 6 miejsce w tabeli ligowej. Zwycięzca tego spotkania zmierzy się z zespołem z 4 miejsca, itd., aż do finału, w którym na przeciwników czeka już zwycięzca etapu ligowego - zespół JEDEN-BARTOSZ-GAMING.

Meczem rozpoczynającym walkę w finałach turnieju POLISH ESPORT CUP 2020 dla półprofesjonalnych graczy CS: GO będzie pojedynek Team OveRules i Marcepany. Drużyny staną naprzeciwko siebie w poniedziałek, 1 czerwca o godz. 17:00. Zwycięzca tego spotkania nie będzie miał dużo czasu na odpoczynek. W ten sam dzień, o godz. 19:30 czeka go mecz z czwartą drużyną z tabeli - PLMIX. Oba spotkania zostaną rozegrane formule “best of 3”, w którym do zwycięstwa potrzebne są wygrane na 2 z 3 wybranych przez drużyny map.

W poniedziałek do walki wracają też gracze CS: GO w trybie “Wingman”. Na widzów czekają dwa pojedynki kończące zmagania grupowe, które wyłonią pierwszych dwóch finalistów. O godz. 18:30 zmierzą się ze sobą TEAM DRAMAT i CatsAndBats, a o godz. 20:30 - venom9x- i FORMA-JEST.

Wszystkie dzisiejsze spotkania w ramach POLISH ESPORT CUP 2020 transmitowane będą na platformie Twitch.tv. Wybrane mecze będzie można obejrzeć również na naszym fanpage’u na portalu Facebook.

POLISH ESPORT CUP 2020 - transmisje:

Counter Strike: Global Offensive w trybie klasycznym - Kanał Polish Esport Cup, godz. 17:00

Counter Strike: Global Offensive w trybie “Wingman” - Kanał PACT TV, godz. 18:30 

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na naszych łamach oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo