POLISH ESPORT CUP 2020 - cotygodniowe studio już o 18:00!

Jak co niedzielę, o godz. 18:00 na naszym fanpage'u odbędzie się transmisja z wideo-studio podsumowującego wydarzenia minionego tygodnia w POLISH ESPORT CUP 2020.
Zobacz wideo

W prowadzonym przez Agnieszkę “Ines” Borysiuk programie widzowie będą mieli okazje posłuchać m.in. wypowiedzi ekspertów i zaproszonych gości ze świata esportu. Podsumowane zostaną również wszystkie rozgrywki w ramach turnieju, a w minionym tygodniu nie mogliśmy narzekać na brak emocji.

Zakończyła się m.in. faza grupowa zmagań w VALORANT i znamy już wszystkie 8 drużyn, które zawalczą o wygraną. Swoje ostatnie mecze w fazie ligowej rozegrali również gracze Counter Strike’a: Global Offensive. Do finałów awansowały drużyny, które po ostatniej kolejce - rozegranej w czwartek (28.05) - zajmowały 6 czołowych pozycji.

Nadal nie wiemy, jakie dwuosobowe składy powalczą o zwycięstwo w turnieju CS: GO w trybie “Wingman”. W minionym tygodniu byliśmy świadkami wielu emocjonujących spotkań, jednak to nie koniec zmagań. Gracze mają jeszcze przed sobą finałowe spotkania w grupach. Ich zwycięzcy staną do walki w fazie finałowej całego turnieju.

Więcej szczegółów, podsumowania oraz najlepsze akcje organizowanego przez Sport.pl, Actina i PACT turnieju POLISH ESPORT CUP 2020 zobaczymy już dziś. Zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu i dołączenia do transmisji, która rozpocznie się o godz. 18:00 na naszym fanpage’u na Facebook'u.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Więcej o: