Finały POLISH ESPORT CUP 2020 coraz bliżej!

Poznaliśmy już wszystkie drużyny turnieju VALORANT i CS: GO 5 vs. 5, które wystąpią w finałowym etapie POLISH ESPORT CUP 2020. Zawodnicy walczą o nagrody o łącznej wartości 50 tys. zł.
Zobacz wideo

W środę, czyli w dniu kończącym zmagania grupowe w VALORANT - do grona finalistów dołączyły zespoły NETopery i BullES. Wraz z pozostałymi drużynami, którym udało się zakwalifikować do finałów - ONE410, ESSA, BAGNO, THOSE GUYS, Rainbow Mind, Formalność - staną do walki o zwycięstwo w całym turnieju już 3 czerwca.

Czwartkowe zmagania drużyn półprofesjonalistów w turnieju Counter Strike’a wyłoniły finałową 6-tkę. Zespoły, którym udało się zakwalifikować do ostatniego etapu to JEDEN-BARTOSZ-GAMING, PALOMA40MIX, Last Rites, PLMIX, Marcepany i Team OveRules. Walka w fazie ligowej była zacięta, dlatego w przypadku finałów POLISH ESPORT CUP 2020 możemy spodziewać się esportowego widowiska na najwyższym poziomie. Zawodnicy wrócą na serwery już w poniedziałek, 1 czerwca.

W ten sam dzień rozpoczną się finały grup w turnieju CS: GO w trybie “Wingman”. Widzowie śledzący te rozgrywki do tej pory mogli przekonać się, że pomimo okrojonych składów drużyn, prezentują one świetne umiejętności indywidualne i taktyczne. - Turniej w trybie “Wingman” w ramach POLISH ESPORT CUP 2020 to inicjatywa, która pozwoliła amatorom wejść do gry. Poziom rozgrywek z każdym dniem wzrastał, a gracze co chwilę zaskakiwali nas niesamowitymi zagraniami. W fazie finałowej każdej z grup nie ma już słabych zespołów. Wierzę, że najbliższe dni przyniosą nam wiele emocji - powiedział Konrad „Koni” Żukowski, ekspert i host turnieju.

Zmagania uczestników POLISH ESPORT CUP 2020 można śledzić na turniejowych kanałach na platformie Twitch.tv oraz na fanpage’u Sport.pl na portalu Facebook.

POLISH ESPORT CUP 2020 - transmisje:

Counter Strike: Global Offensive w trybie “Wingman” - Kanał PACT TV

Counter Strike: Global Offensive w trybie klasycznym - Kanał Polish Esport Cup oraz Polish Esport Cup 2

VALORANT - Kanał Actina

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na naszych łamach oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Więcej o: