Finały POLISH ESPORT CUP 2020 coraz bliżej!

Poznaliśmy już wszystkie drużyny turnieju VALORANT i CS: GO 5 vs. 5, które wystąpią w finałowym etapie POLISH ESPORT CUP 2020. Zawodnicy walczą o nagrody o łącznej wartości 50 tys. zł.
Zobacz wideo

W środę, czyli w dniu kończącym zmagania grupowe w VALORANT - do grona finalistów dołączyły zespoły NETopery i BullES. Wraz z pozostałymi drużynami, którym udało się zakwalifikować do finałów - ONE410, ESSA, BAGNO, THOSE GUYS, Rainbow Mind, Formalność - staną do walki o zwycięstwo w całym turnieju już 3 czerwca.

Czwartkowe zmagania drużyn półprofesjonalistów w turnieju Counter Strike’a wyłoniły finałową 6-tkę. Zespoły, którym udało się zakwalifikować do ostatniego etapu to JEDEN-BARTOSZ-GAMING, PALOMA40MIX, Last Rites, PLMIX, Marcepany i Team OveRules. Walka w fazie ligowej była zacięta, dlatego w przypadku finałów POLISH ESPORT CUP 2020 możemy spodziewać się esportowego widowiska na najwyższym poziomie. Zawodnicy wrócą na serwery już w poniedziałek, 1 czerwca.

W ten sam dzień rozpoczną się finały grup w turnieju CS: GO w trybie “Wingman”. Widzowie śledzący te rozgrywki do tej pory mogli przekonać się, że pomimo okrojonych składów drużyn, prezentują one świetne umiejętności indywidualne i taktyczne. - Turniej w trybie “Wingman” w ramach POLISH ESPORT CUP 2020 to inicjatywa, która pozwoliła amatorom wejść do gry. Poziom rozgrywek z każdym dniem wzrastał, a gracze co chwilę zaskakiwali nas niesamowitymi zagraniami. W fazie finałowej każdej z grup nie ma już słabych zespołów. Wierzę, że najbliższe dni przyniosą nam wiele emocji - powiedział Konrad „Koni” Żukowski, ekspert i host turnieju.

Zmagania uczestników POLISH ESPORT CUP 2020 można śledzić na turniejowych kanałach na platformie Twitch.tv oraz na fanpage’u Sport.pl na portalu Facebook.

POLISH ESPORT CUP 2020 - transmisje:

Counter Strike: Global Offensive w trybie “Wingman” - Kanał PACT TV

Counter Strike: Global Offensive w trybie klasycznym - Kanał Polish Esport Cup oraz Polish Esport Cup 2

VALORANT - Kanał Actina

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na naszych łamach oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo