POLISH ESPORT CUP 2020. Ostatnich finalistów turnieju VALORANT poznamy już dzisiaj!

W środę o godz. 16:00 rozpoczną się ostatnie spotkania w fazie grupowej turnieju VALORANT. Na dołączenie do finałowej ósemki mają szanse tylko dwie drużyny.
Zobacz wideo

Walka o udział w finałach zapowiada się emocjonująco. Pozostają w niej trzy drużyny, które we wtorek wygrały po 2 spotkania. NETopery, Kolesiostwo i Bulles zgromadziły na swoim koncie po 6 punktów i to między nimi rozstrzygnie się, kto przejdzie dalej. Uwagę widzów zwrócić powinno spotkanie rozpoczynające dzisiejsze zmagania. O godz. 16:00 naprzeciw siebie staną drużyny Bulles i NETopery, a jego wynik może przesądzić o tym, kto przejdzie dalej, a kto pożegna się z turniejem.

Coraz klarowniej wygląda sytuacja w tabeli ligowej turnieju CS: GO drużyn pięcioosobowych. Po wtorkowych spotkaniach do grona tych, którzy mogą ze spokojem rozegrać resztę meczów dołączył zespół Jeden Bartosz Gaming. Do walki o awans powróciła natomiast drużyna OGA Lakers. We wtorek wygrali oni jedno ze swoich spotkań (16:14 Team OveRules) i zbliżyli się na 2 punkty do miejsca premiowanego awansem. Kolejna kolejka rozpocznie się o godz. 17:00.

Na brak emocji nie mogli narzekać widzowie turnieju CS: GO w trybie “Skrzydłowy”. Pojedynek drużyny TRYHARDY i RZUF dostarczył wielu ciekawych zagrywek taktycznych i popisów indywidualnych graczy. Ze spotkania zwycięsko wyszedł RZUF pokonując pewnie zespół Juulie - jedynej zawodniczki biorącej udział w organizowanym przez Sport.pl, Actina i PACT turnieju POLISH ESPORT CUP 2020. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla ekipy RZUF. Obaj zawodnicy - exiixd oraz rubii prezentowali wysoką formę. Pierwszy z nich na swoim koncie zapisał 19 eliminacji i 2 asysty.

POLISH ESPORT CUP 2020 - transmisje:

Counter Strike: Global Offensive w trybie “Wingman” - Kanał PACT TV (pon. - czw., godz. 18:30-23:00)

Counter Strike: Global Offensive w trybie klasycznym - Kanał Polish Esport Cup oraz Polish Esport Cup 2 (pon. - pt., godz. 17:00 – 23:00)

VALORANT - Kanał Actina (pon. - śr., godz. 16:00 – 23:00) 

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na naszych łamach oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Więcej o: