POLISH ESPORT CUP 2020. Ostatnich finalistów turnieju VALORANT poznamy już dzisiaj!

W środę o godz. 16:00 rozpoczną się ostatnie spotkania w fazie grupowej turnieju VALORANT. Na dołączenie do finałowej ósemki mają szanse tylko dwie drużyny.
Zobacz wideo

Walka o udział w finałach zapowiada się emocjonująco. Pozostają w niej trzy drużyny, które we wtorek wygrały po 2 spotkania. NETopery, Kolesiostwo i Bulles zgromadziły na swoim koncie po 6 punktów i to między nimi rozstrzygnie się, kto przejdzie dalej. Uwagę widzów zwrócić powinno spotkanie rozpoczynające dzisiejsze zmagania. O godz. 16:00 naprzeciw siebie staną drużyny Bulles i NETopery, a jego wynik może przesądzić o tym, kto przejdzie dalej, a kto pożegna się z turniejem.

Coraz klarowniej wygląda sytuacja w tabeli ligowej turnieju CS: GO drużyn pięcioosobowych. Po wtorkowych spotkaniach do grona tych, którzy mogą ze spokojem rozegrać resztę meczów dołączył zespół Jeden Bartosz Gaming. Do walki o awans powróciła natomiast drużyna OGA Lakers. We wtorek wygrali oni jedno ze swoich spotkań (16:14 Team OveRules) i zbliżyli się na 2 punkty do miejsca premiowanego awansem. Kolejna kolejka rozpocznie się o godz. 17:00.

Na brak emocji nie mogli narzekać widzowie turnieju CS: GO w trybie “Skrzydłowy”. Pojedynek drużyny TRYHARDY i RZUF dostarczył wielu ciekawych zagrywek taktycznych i popisów indywidualnych graczy. Ze spotkania zwycięsko wyszedł RZUF pokonując pewnie zespół Juulie - jedynej zawodniczki biorącej udział w organizowanym przez Sport.pl, Actina i PACT turnieju POLISH ESPORT CUP 2020. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla ekipy RZUF. Obaj zawodnicy - exiixd oraz rubii prezentowali wysoką formę. Pierwszy z nich na swoim koncie zapisał 19 eliminacji i 2 asysty.

POLISH ESPORT CUP 2020 - transmisje:

Counter Strike: Global Offensive w trybie “Wingman” - Kanał PACT TV (pon. - czw., godz. 18:30-23:00)

Counter Strike: Global Offensive w trybie klasycznym - Kanał Polish Esport Cup oraz Polish Esport Cup 2 (pon. - pt., godz. 17:00 – 23:00)

VALORANT - Kanał Actina (pon. - śr., godz. 16:00 – 23:00) 

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na naszych łamach oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo