Porażka kolejnego faworyta - CH1llerka poza POLISH ESPORT CUP 2020!

Poniedziałek przyniósł nieoczekiwane rezultaty w turnieju VALORANT w ramach POLISH ESPORT CUP 2020. Stawiany w roli faworyta zespół CH1llerka zdobył jedynie 3 punkty i pożegnał się z marzeniami o finałach.
Zobacz wideo

W poniedziałek odbyły się ostatnie mecze grupy C, które wyłoniły dwie drużyny z awansem do finałowego etapu turnieju. Nieoczekiwanie udało się to ekipie RainbowMind, która zaskoczyła tym ekspertów i obserwatorów zmagań. Pomimo tego, że zespół nie prezentował wcześniej dobrej formy, w fazie grupowej nie dał swoim rywalom żadnych szans i zajął pierwsze miejsce w grupie C. Z drugiego miejsca awans do finałów zapewniła sobie drużyna Formalność.

Na brak emocji nie mogli narzekać widzowie zmagań w Counter Strike: Global Offensive. W poniedziałkowym spotkaniu FREEEEEELO z Team OveRules, tzw. “acem”, czyli eliminacją wszystkich przeciwników popisał się gracz FREEEEEELO - prezes. Pomimo świetnej formy indywidualnej, jego drużynie nie udało się pokonać przeciwników i nie ma ona już szans na awans.

Zobacz wideo

Gry w finałach pewna jest natomiast drużyna PLMIX. Zespół, który rywalizację w turnieju zaczął z Pawłem “byali” Bielińskim - byłym zawodnikiem Virtus.pro i jednym z czołowych polskich esportowców - doskonale radzi sobie w lidze pomimo gry ze zmiennikiem.

We wtorek (26.05) kolejne spotkania. W VALORANT wystartuje rywalizacja w grupie D, która potrwa dwa dni. W jej wyniku poznamy dwie ostatnie drużyny, które dołączą do fazy play-offów. Faworytem grupy D jest drużyna NETopery - zespół, który może pochwalić się tytułem Mistrzów Świata oraz trzykrotnych Mistrzów Europu w grze ZULA. Mecze grupy D można śledzić od godz. 16:00 na kanale Actina na platformie Twitch.tv.

O godz. 17:00 swoją walkę o finały kontynuować będą półprofesjonaliści biorący udział w turnieju Counter Strike: Global Offensive. O 18:30 do gry wrócą drużyny dwuosobowe w turnieju w trybie “Wingman”. Wszystkie spotkania transmitowane będą na platformie Twitch.tv, a wybrane rozgrywki również na naszym fanpage’u na portalu Facebook.

POLISH ESPORT CUP 2020 - transmisje:

Counter Strike: Global Offensive w trybie “Wingman” - Kanał PACT TV (pon. - czw., godz. 18:30-23:00)

Counter Strike: Global Offensive w trybie klasycznym - Kanał Polish Esport Cup oraz Polish Esport Cup 2 (pon. - pt., godz. 17:00 – 23:00)

VALORANT - Kanał Actina (pon. - śr., godz. 16:00 – 23:00) 

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na naszych łamach oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo