Porażka kolejnego faworyta - CH1llerka poza POLISH ESPORT CUP 2020!

Poniedziałek przyniósł nieoczekiwane rezultaty w turnieju VALORANT w ramach POLISH ESPORT CUP 2020. Stawiany w roli faworyta zespół CH1llerka zdobył jedynie 3 punkty i pożegnał się z marzeniami o finałach.
Zobacz wideo

W poniedziałek odbyły się ostatnie mecze grupy C, które wyłoniły dwie drużyny z awansem do finałowego etapu turnieju. Nieoczekiwanie udało się to ekipie RainbowMind, która zaskoczyła tym ekspertów i obserwatorów zmagań. Pomimo tego, że zespół nie prezentował wcześniej dobrej formy, w fazie grupowej nie dał swoim rywalom żadnych szans i zajął pierwsze miejsce w grupie C. Z drugiego miejsca awans do finałów zapewniła sobie drużyna Formalność.

Na brak emocji nie mogli narzekać widzowie zmagań w Counter Strike: Global Offensive. W poniedziałkowym spotkaniu FREEEEEELO z Team OveRules, tzw. “acem”, czyli eliminacją wszystkich przeciwników popisał się gracz FREEEEEELO - prezes. Pomimo świetnej formy indywidualnej, jego drużynie nie udało się pokonać przeciwników i nie ma ona już szans na awans.

Zobacz wideo

Gry w finałach pewna jest natomiast drużyna PLMIX. Zespół, który rywalizację w turnieju zaczął z Pawłem “byali” Bielińskim - byłym zawodnikiem Virtus.pro i jednym z czołowych polskich esportowców - doskonale radzi sobie w lidze pomimo gry ze zmiennikiem.

We wtorek (26.05) kolejne spotkania. W VALORANT wystartuje rywalizacja w grupie D, która potrwa dwa dni. W jej wyniku poznamy dwie ostatnie drużyny, które dołączą do fazy play-offów. Faworytem grupy D jest drużyna NETopery - zespół, który może pochwalić się tytułem Mistrzów Świata oraz trzykrotnych Mistrzów Europu w grze ZULA. Mecze grupy D można śledzić od godz. 16:00 na kanale Actina na platformie Twitch.tv.

O godz. 17:00 swoją walkę o finały kontynuować będą półprofesjonaliści biorący udział w turnieju Counter Strike: Global Offensive. O 18:30 do gry wrócą drużyny dwuosobowe w turnieju w trybie “Wingman”. Wszystkie spotkania transmitowane będą na platformie Twitch.tv, a wybrane rozgrywki również na naszym fanpage’u na portalu Facebook.

POLISH ESPORT CUP 2020 - transmisje:

Counter Strike: Global Offensive w trybie “Wingman” - Kanał PACT TV (pon. - czw., godz. 18:30-23:00)

Counter Strike: Global Offensive w trybie klasycznym - Kanał Polish Esport Cup oraz Polish Esport Cup 2 (pon. - pt., godz. 17:00 – 23:00)

VALORANT - Kanał Actina (pon. - śr., godz. 16:00 – 23:00) 

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na naszych łamach oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Więcej o: