POLISH ESPORT CUP 2020 - decydująca faza rozgrywek!

W poniedziałek rozpoczyna się decydujący tydzień esportowych zmagań w ramach POLISH ESPORT CUP 2020. Do piątku poznamy wszystkie drużyny, które wezmą udział w finałach i zawalczą o nagrody o łącznej wartości 50 tys. zł.
Zobacz wideo

O godz. 16:00 pierwsi zawodnicy stawią się na serwerach VALORANT, by kontynuować walkę w fazie grupowej turnieju. W związku z ogłoszeniem Riot Games - producenta gry - o zamknięciu wersji beta, skończy się ona w środę (27.05). Zmagania drużyn biorących udział w turnieju VALORANT można śledzić na kanale Actina na portalu Twitch.tv.

Walka w turnieju Counter Strike’a (semi-pro) rozpocznie się o godz. 17:00. Drużyny powrócą do gry o jak najlepsze pozycje w tabeli ligowej, które zapewnią im udział w etapie finałowym. Zmagania można śledzić na kanałach Polish Esport Cup i Polish Esport Cup 2 na platformie Twitch.tv. O godz. 18:30 do walki o finały wrócą natomiast gracze biorący udział w turnieju CS: GO (tryb “Wingman”). Transmisja z rozgrywek odbędzie się na kanale PACT TV.

Oglądaj i zdobywaj nagrody!

Przypominamy, że na widzów turniejowych zmagań czekają klucze do gry. W celu zdobycia szansy na 1 z 4000 egzemplarzy, wystarczy oglądać wybrane rozgrywki na platformie Twitch.tv i udzielać się na czacie.

Fani CS: GO powinni zwrócić również uwagę na konkurs, który rozpoczął się dzisiaj na fanpage’u POLISH ESPORT CUP na portalu Facebook. Do zdobycia są w nim repliki broni dostępne w grze.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Więcej o: