POLISH ESPORT CUP 2020. Co to był za tydzień! Esportowe emocje na najwyższym poziomie!

Za nami pierwszy tydzień fazy zasadniczej POLISH ESPORT CUP 2020. Poznaliśmy część zespołów, którym udało się przejść dalej i te, które musiały pożegnać się z marzeniami o zwycięstwie.
Zobacz wideo

Widzowie śledzący zmagania zawodników nie mogą narzekać na nudę. W minionym tygodniu byliśmy świadkami zaciętych spotkań, kunsztu taktycznego drużyn i popisów indywidualnych zawodników. Najlepsze zagrania, skróty i podsumowanie wydarzeń będzie można obejrzeć już dziś (niedziela, 24.05) na naszym fanpage’u na portalu Facebook. O godz. 18:00 rozpocznie się cotygodniowe wideo-studio prowadzone na żywo z gaming house’u Actina PACT.

Fanom, którym brakuje esportowych emocji przypominamy, że w związku z przyspieszoną przez Riot Games premierą VALORANT (2.06), zmianom uległ harmonogram turnieju w tę grę. Zmagania grupy C można oglądać od godz. 16:00 na kanale Actina TV. Kontynuację rywalizacji w fazie zasadniczej w CS: GO śledzić będzie można już od poniedziałku (25.05).

Zobacz wideo

POLISH ESPORT CUP 2020 - transmisje:

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na łamach Sport.pl oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Więcej o: