Zmiany w harmonogramie POLISH ESPORT CUP 2020

W związku z przyspieszoną premierą VALORANT zmienił się harmonogram turnieju w tę grę. Kolejne mecze grupowe rozegrane zostaną już w sobotę i niedziele (23-24.05).
Zobacz wideo

Ogłoszenie Riot Games - producenta gry - pokrzyżowało plany organizatorów turnieju. Serwery beta, które są areną zmagań zostaną wyłączone 28 maja i powrócą dopiero 2 czerwca - w dniu premiery VALORANT. Właśnie dlatego, już w sobotę i niedzielę widzowie POLISH ESPORT CUP 2020 będą mieli okazję obejrzeć zmagania drużyn znajdujących się w grupie C.

Faworytem do zwycięstwa jest w niej zespół CH1LLERKA. O, tym jak sobie poradzi przekonamy się już o godz. 16:00. Spotkanie Formalność - CH1LLERKA rozpocznie sobotnie zmagania. Transmisja odbędzie się na kanale Actina (platforma Twitch.tv).

Pozostałe rozgrywki w ramach turnieju organizowanego przez Sport.pl, Actina i PACT odbędą się bez zmian. Zawodnicy Counter Strike: Global Offensive wrócą do rywalizacji już w poniedziałek (25.05).

Dołącz do gry! Czołowy sprzęt dla graczy w promocyjnych cenach!

Do końca rywalizacji w ramach POLISH ESPORT CUP 2020 fani esportu oraz wszyscy gracze mogą skorzystać z przygotowanych przez partnerów wydarzenia promocji. W sklepie Sferis.pl znajdziecie m.in. gotowe do gry komputery Actina, wydajne procesory AMD Ryzen oraz akcesoria gamingowe i monitory MSI.

Zobacz ofertę

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Więcej o: