POLISH ESPORT CUP 2020. Ostatni dzień pierwszego tygodnia fazy zasadniczej! Oglądaj od 16:00!

W piątek zakończy się pierwszy tydzień fazy zasadniczej turnieju POLISH ESPORT CUP 2020. Gracze walczą o czołowe pozycje w grupach i tabeli ligowej. Areną esportowej rywalizacji jest Counter Strike: Global Offensive i VALORANT.
Zobacz wideo

Tydzień zmagań udowodnił, że POLISH ESPORT CUP 2020 przyciągnął wiele talentów. Pomimo tego, że do udziału w zmaganiach mogli zgłosić się tylko amatorzy i półprofesjonaliści, kibice nie mogą narzekać na brak emocji. Zawodnicy popisują się zagraniami, których nie powstydziłyby się gwiazdy światowego esportu!

Na uwagę widzów zasługują rozgrywki CS: GO w trybie “Wingman”. To tu umiejętności indywidualne są równie ważne, co gra zespołowa. Udowodnili to gracze W11 oraz magicHS we wczorajszym spotkaniu grupy H. Pierwsza mapa pojedynku była popisem taktycznych umiejętności obu drużyn, a jej rozstrzygnięcie wymagało dogrywki. Na drugiej swoją formę strzelecką pokazał gracz W11 – Nafar, który zdobył aż 13 eliminacji. W11 wygrało mapę 9:1 i całe spotkanie 2:0.

Emocji nie brakuje również w pozostałych turniejach. WKS Śląsk Wrocław Esports (VALORANT) nie zaliczy jednak wczorajszego dnia do udanych. Sekcja esportowa drużyny z Dolnego Śląska przegrała swoje dwa spotkania i szansa na awans do fazy finałowej niebezpiecznie się od niej oddaliła. W CS: GO zawodzi natomiast stawiany w roli faworyta PLMIX. Drużyna dołożyła do swoich rezultatów kolejną porażkę i zajmuje miejsce w środku tabeli.

Kolejne mecze w ramach organizowanego przez Sport.pl, Actina i PACT turnieju rozpoczną się już o godz. 16:00. Równolegle, na oficjalnych kanałach transmitowane będą wszystkie turnieje.

POLISH ESPORT CUP 2020 - transmisje:

Counter Strike: Global Offensive w trybie “Wingman” - Kanał PACT TV (pon. - czw., godz. 18:30-23:00)

Counter Strike: Global Offensive w trybie klasycznym - Kanał Polish Esport Cup oraz Polish Esport Cup 2 (pon. - pt., godz. 17:00 – 23:00)

VALORANT - Kanał Actina (pon. - pt., godz. 16:00 – 23:00)

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na naszych łamach oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Więcej o: