Sport.pl

Konkurs - zdobądź replikę broni z Counter Strike'a! POLISH ESPORT CUP 2020

POLISH ESPORT CUP 2020 to esportowy turniej, w którym mierzą się ze sobą amatorzy oraz półprofesjonaliści. Gracze walczą na serwerach o nagrody o łącznej wartości 50 000 zł. Organizatorzy wydarzenia - Sport.pl, Actina i PACT - przygotowali również szereg atrakcji dla widzów!
Zobacz wideo

Jedną z nich są klucze do gry Ancestors Legacy, które zdobyć mogą oglądający transmisje na platformie Twitch.tv. Dla fanów esportu przewidziano aż 4 000 egzemplarze gry o wartości 124.99 zł, które rozdawane są co 5 minut, w trakcie rozgrywanych spotkań. Aby zyskać szansę na zdobycie gry, wystarczy śledzić rozgrywki na jednym z oficjalnych kanałów turnieju (linki poniżej).

POLISH ESPORT CUP 2020POLISH ESPORT CUP 2020 fot. materiały partneraJednak to nie wszystko! We wtorek na oficjalnym fanpage’u POLISH ESPORT CUP na portalu Facebook rozpoczął się konkurs, w którym zdobyć można replikę broni z gry Counter Strike: Global Offensive - kolekcjonerski nóż wzorowany na przedmiotach dostępnych w grze. Zabawa dla fanów ma proste zasady. By wziąć w niej udział wystarczy w komentarzu umieścić najciekawszą akcję, jaką uda nam się uchwycić oglądając rozgrywki. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w poście konkursowym na fanpage’u.

POLISH ESPORT CUP 2020 - transmisje:

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na naszych łamach oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (3)
Konkurs - zdobądź replikę broni z Counter Strike'a! POLISH ESPORT CUP 2020
Zaloguj się
  • n3xt

    Oceniono 4 razy 2

    Materiał partnera, ale nie jest oznaczony jako artykuł sponsorowany - to jest ta jakość, o której ostatnio sami na głównej pisaliście ?! Przecież to żenujące, że wciskacie sponsorowane teksty jako normalne. Do tego co mają gry do sportu ? Wrzućcie to w dział Gry czy Technologie...ano tak, pozbyliście się ich. A u was w dziale sportowym królują obite mordy i gołe tyłki.

  • Maciek Raczka

    Oceniono 4 razy 2

    To nie jest sport !!! Równie dobrze można by było nazwać sportem palenie dawnych papierosów marki "Sport"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX