Sport.pl

Wszystko jasne! Wielki awans w ostatnim momencie. A początek był fatalny

Zakończyły się kwalifikacje POLISH ESPORT CUP 2020. Pięć dni zmagań wyłoniło zespoły, które będą walczyć w kolejnej rundzie rozgrywek.
Zobacz wideo

Wśród drużyn, którym udało się awansować jest m.in. zespół byłego reprezentanta Virtus.pro - Pawła “byali” Bielińskiego. PLMIX z Pawłem w składzie pewnie przeszedł przez kwalifikacje turnieju Counter Strike: Global Offensive dla półprofesjonalistów. Rzutem na taśmę do kolejnego etapu w turnieju VALORANT przeszedł natomiast WKS Śląsk Wrocław Esports - esportowa sekcja dumy Dolnego Śląska. Po nieudanym starcie, drużyna wywalczyła awans dopiero w czwartym podejściu do kwalifikacji.

Już w niedzielę na naszym fanpage’u na portalu Facebook odbędzie się wideo-studio podsumowujące wydarzenia minionego tygodnia. W rozpoczynającej się o godz. 18:00 transmisji poznamy wszystkie zespoły, które zobaczymy w kolejnej rundzie. Widzowie będą mogli dowiedzieć się również więcej na temat przebiegu nadchodzącej fazy turnieju. Warto zarezerwować sobie czas i być z nami!

Wszystkie aktualne informacje o organizowanym przez Sport.pl, Actina i PACT turnieju znajdziecie na naszych łamach oraz na fanpage’u POLISH ESPORT CUP na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (11)
Wszystko jasne! Wielki awans w ostatnim momencie. A początek był fatalny
Zaloguj się
 • saynotopis

  Oceniono 10 razy 4

  Gry komputerowe sa calkowitym zaprzeczeniem idei sportu, dlatego apeluje Agory, by zwolnila zatrudniane tu dzieci do pisania artykulow i w ich miejsce zatrudnila doroslych dziennikarzy.

 • k.o.t

  Oceniono 11 razy 1

  Po raz kolejny protestuje przeciwko umieszczaniu gier komputerowych w dziale sportu!!! Z tego co czytam w komentarzach to nie jestem w tym odosobniony.

 • antymemo

  Oceniono 2 razy 0

  Według Sport.pl - gry to sport, a nie rozrywka ??
  A według mnie Sport.pl to gó...arzerskie podwórko, a nie portal sportowy.
  Faktycznie "nowa normalność" !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX