Sport.pl

Koniec wielkich emocji! Ale tylko na moment. Za chwilę zacznie się show

Zakończyły się kwalifikacje do kolejnej rundy turnieju esportowego organizowanego przez Sport.pl, Actina i PACT. Warto wspomnieć, że zmagania zawodników to niejedyne atrakcje! Oglądający POLISH ESPORT CUP 2020 mogą zdobyć egzemplarz gry Ancestors Legacy.
Zobacz wideo

Na widzów czeka ponad 4 000 kluczy do gry wyprodukowanej przez niezależne polskie studio Destructive Creations. Ancestors Legacy to strategia czasu rzeczywistego (RTS), której akcja osadzona została w średniowieczu. Nie brakuje w niej odniesień do historii - gracze mogą poprowadzić jeden z czterech ludów zamieszkujących średniowieczną Europę - Słowian, Anglosasów, Germanów i wikingów. Historyczne nawiązania znajdziemy również w kampaniach dla jednego gracza, w których możemy np. wziąć udział w wydarzeniach związanych z formowaniem się państwa polskiego za czasów Piastów.

Widzowie POLISH ESPORT CUP 2020 mają szansę zdobyć klucz do gry (PC) o wartości 124,99 zł na platformie Steam. Gra została wydana również na PS4 oraz XBOX One. Żeby zyskać szansę na egzemplarz wystarczy śledzić transmisje z rozgrywek na jednym z turniejowych kanałów na Twitch.tv.

POLISH ESPORT CUP 2020 - oglądaj:

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na naszych łamach oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (2)
Koniec wielkich emocji! Ale tylko na moment. Za chwilę zacznie się show
Zaloguj się
  • glencok

    Oceniono 1 raz 1

    Możecie utworzyć do tego jakiś kacik gier komputerowych, a nie zaśmiecać tym dział sportowy?

  • saynotopis

    Oceniono 1 raz 1

    Super, ze koniec. Teraz smarkacz Bartlomiej Platek moze pomoc mamie i sam odrabiac swoje zadania szkolne. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX