Sport.pl

Śledź rozgrywki i zgarniaj klucze do Ancestors Legacy! To proste!

Faza kwalifikacji turnieju POLISH ESPORT CUP 2020 dobiega końca. W piątek poznamy ostatnie drużyny, które awansują do kolejnego tygodnia rozgrywek w CS: GO oraz w VALORANT.
Zobacz wideo

Następny etap zmagań rozpocznie się już w poniedziałek - 18 maja - i potrwa dwa tygodnie. Przez cały ten czas widzowie turnieju mogą zdobyć klucze do gry Ancestors Legacy o wartości 124,99 zł. Organizatorzy POLISH ESPORT CUP 2020 przygotowali aż 4000 egzemplarzy, które trafią do oglądających zmagania uczestników turnieju. Co trzeba zrobić, żeby zyskać szansę na jeden z nich?

POLISH ESPORT CUP 2020POLISH ESPORT CUP 2020 fot. materiały partnera

Klucze do gier można zdobyć oglądając POLISH ESPORT CUP na portalu Twitch.tv. Wystarczy założyć darmowe konto na platformie, a następnie zaobserwować jeden z turniejowych kanałów (linki poniżej) i oglądać na nim wybrane przez siebie rozgrywki. Klucze do Ancestors Legacy rozdawane są co 5 minut jednemu z uczestników czatu. Warto wspomnieć, że nie ma limitu zdobytych gier, więc wygrać można kilka egzemplarzy!

POLISH ESPORT CUP 2020 - oglądaj:

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na naszych łamach oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Zobacz wideo
Więcej o: