Sport.pl

Dziś poznamy pulę nagród dla widzów POLISH ESPORT CUP 2020

O godz. 20:00 na naszym fanpage'u na portalu Facebook odbędzie się transmisja rozpoczynająca POLISH ESPORT CUP 2020. Organizatorzy przedstawią szczegółowy plan wydarzenia oraz ujawnią nagrody czekające na widzów.
Zobacz wideo

W zmaganiach o zwycięstwo w POLISH ESPORT CUP 2020 udział weźmie ponad 2000 graczy. Amatorzy oraz półprofesjonaliści zmierzą się o nagrody o łącznej wartości 50 tys. złotych oraz możliwość podpisania profesjonalnych kontraktów z organizacją Actina PACT. Jednak to nie wszystko! Z dzisiejszego wideo-studia dowiemy się też o puli nagród, które zdobyć będą mogli widzowie wydarzenia śledzący rozgrywki na platformie Twitch.tv i Facebook.

Znamy kolejną gwiazdę

Organizatorzy ujawnili nazwisko kolejnej gwiazdy, która usłyszeć będzie można w trakcie POLISH ESPORT CUP 2020. Grzegorz “SZPERO” Dziamałek to pochodzący z Rybnika na śląsku wielokrotny mistrz Polski w Counter Strike’a. W swojej karierze reprezentował nasz kraj również w międzynarodowych turniejach grając w takich drużynach jak ESC, czy Team Kinguin. Obecnie jest kapitanem esportowej formacji Wisły Kraków - Wisła All! In Games.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Więcej o: