Sport.pl

POLISH ESPORT CUP 2020 - walka o zwycięstwo startuje już w poniedziałek!

Ponad 2000 graczy zmierzy się w pierwszej edycji POLISH ESPORT CUP. Zawodnicy na serwerach rywalizować będą o nagrody o łącznej wartości 50 tys. złotych.
Zobacz wideo

Już w poniedziałek (11.05) wystartują rozgrywki w ramach POLISH ESPORT CUP 2020. W niedzielę zaś, o godz. 18:00 zapraszamy na fanpage Sport.pl na portalu Facebook, gdzie odbędzie się transmisja live ze studia poprzedzającego wydarzenie. W jej trakcie organizatorzy zdradzą pozostałe szczegóły - w tym informację o nagrodach, które będzie można zdobyć w trakcie oglądania zmagań.

Organizowany przez Sport.pl, Actina i PACT turniej potrwa 4 tygodnie i zakończy się 7 czerwca. Widzowie mogą liczyć na ponad 300 godzin esportowej rozrywki, którą dostarczą potyczki zawodników w dwóch grach FPS – Counter Strike: Global Offensive i VALORANT. Na serwerach zobaczyć będzie można zarówno amatorów, jak i graczy semi-pro.

Promocje w Sferis.pl

Przypominamy, że cały czas możecie skorzystać z promocji sklepie Sferis.pl. W specjalnej ofercie przygotowanej z okazji POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziecie m.in. procesory AMD i gamingowy sprzęt od MSI - partnerów wydarzenia.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Więcej o: