Sport.pl

Esportowa uczta - POLISH ESPORT CUP 2020 startuje już 11 maja!

Zamknięto listy uczestników POLISH ESPORT CUP 2020. Ponad 2000 zawodników zmierzy się w walce o mistrzostwo pierwszej edycji turnieju.
Zobacz wideo

POLISH ESPORT CUP to nowa esportowa inicjatywa zorganizowana przez Sport.pl, Actina i PACT. Turniej stworzony z myślą o amatorach ma im umilić czas w trakcie trwających ograniczeń związanych z COVID-19. Uczestnicy zmagań zawalczą o nagrody pieniężne i rzeczowe o łącznej wartości 50 tys. złotych sprawdzając swoje umiejętności w najnowszej produkcji Riot Games - VALORANT oraz w Counter Strike: Global Offensive.

Rywalizacja startuje już 11 maja i potrwa do 7 czerwca. Dla fanów, którzy esportowe zmagania wolą śledzić na ekranach czekać będzie ponad 120 transmisji z rozgrywek. Mecze skomentują m.in. Łukasz “prawus” Ganczewski, Andrzej “Śledziu” Śledź, Krzysztof “KXN” Szymczak i Tomasz “Stigu” Cwyl.

Przypominamy też, że w najbliższą niedzielę (10.05) o godz. 18:00 na fanpage’u Sport.pl odbędzie się pierwsza relacja ze studia poprzedzającego rozpoczęcie turnieju. POLISH ESPORT CUP 2020 to 4 tygodnie esportowych emocji. Wszystkie aktualne informacje o wydarzeniu znajdziecie na łamach Sport.pl oraz w kanałach social media pozostałych organizatorów.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Więcej o: