POLISH ESPORT CUP 2020 - znamy datę zapisów!

Wreszcie pojawiła się informacja, na którą wszyscy czekali - organizatorzy turnieju POLISH ESPORT CUP 2020 ogłosili start zapisów. Swój udział w zawodach będziecie mogli zgłosić już 4 maja!

Przypominamy - POLISH ESPORT CUP 2020 to pierwszy polski turniej online o takiej skali. Pula nagród, o którą zawalczą zawodnicy wynosi 50 000 zł. Na chętnych do sprawdzenia swoich umiejętności w Counter Strike: Global Offensive oraz VALORANT będzie czekać ponad 7 000 miejsc.

Zapisy dla wszystkich chętnych otwarte zostaną w poniedziałek 4 maja o godz. 15:00. Dwie godziny wcześniej, czyli o 13:00 możliwość zgłoszenia swojego udziału otrzymają osoby zgromadzone na facebookowym wydarzeniu. Warto dołączyć do niego już teraz, by nie przegapić swojej szansy!

Udział w POLISH ESPORT CUP 2020 jest darmowy i możliwy dla wszystkich graczy, którzy nie są związani kontraktem z profesjonalną organizacją esportową. Więcej o wydarzeniu dowiecie się na łamach Sport.pl oraz z profili społecznościowych pozostałych organizatorów.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Więcej o: