POLISH ESPORT CUP 2020 - znamy partnerów wydarzenia!

Kolejny dzień przynosi nowe ogłoszenia! We wtorek organizatorzy POLISH ESPORT CUP 2020 ogłosili grono partnerów wspierających całe wydarzenie. Sport.pl dołącza do współorganizatorów!

Poniedziałkowa informacja o starcie POLISH ESPORT CUP 2020 – największego polskiego wydarzenia esportowego wywołało niemałe poruszenie wśród fanów gier komputerowych. I choć do tej pory znana była jedynie nazwa oraz data turnieju, który w całości odbędzie się on-line, to dziś organizatorzy zdradzili kolejne szczegóły.

Jedna z najważniejszych informacji to fakt, że czytelnicy serwisu Sport.pl będą mieli dostęp do wszystkich najważniejszych informacji, podsumowania zmagań i innych turniejowych newsów, które jako współorganizator POLISH ESPORT CUP 2020 będziemy podawać jako pierwsi! Na naszym facebookowym fanpage’u dostępne będą również relacje na żywo przez cały okres trwania POLISH ESPORT CUP 2020. Doświadczenie medialne Sport.pl w połączeniu z doświadczeniem pozostałych organizatorów - drużyny PACT i jej sponsora tytularnego Actina daje gwarancję esportowych emocji na najwyższym poziomie.

Poznaliśmy także grono partnerów POLISH ESPORT CUP 2020. Wśród marek, które będą wspierały wydarzenie znalazły się m. in. AMD – doskonale znany wszystkim fanom gier komputerowych producent procesorów Ryzen, chipsetów do kart graficznych i rozwiązań dla notebooków oraz firma MSI - światowy lider w projektowaniu produktów przeznaczonych dla graczy.

Przypomnijmy – w poniedziałek 27.04.2020 media obiegła zapowiedź turnieju POLISH ESPORT CUP 2020, który odbędzie się w dniach 11.05 - 07.06.2020 r. Wszystkie najnowsze informacje będą pojawiać się na bieżąco na łamach Sport.pl oraz na oficjalnym profilu wydarzenia na portalu Facebook.

WYDARZENIE NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO TURNIEJU ESPORTOWEGO NA FACEBOOKU

Tekst przygotowany przez współorganizatora Actina Pact.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.