Sport.pl

Robin Rogalski: Marzę o tym, żeby pościgać się z Robertem Kubicą

Robin Rogalski brał już udział w testach DTM. Otrzymał zaproszenie od zespołu Audi, który był zainteresowany jego umiejętnościami. Teraz otrzyma szansę w wyścigu. Na razie wirtualnym, choć Robin liczy, że dobrym występem może przybliżyć się miejsca w prawdziwym samochodzie.

Rene Rast, Gary Paffet, Mike Rockenfeller, czy Nico Mueller to znani kierowcy w świecie wyścigów. Mueller został wicemistrzem zeszłego sezonu DTM, Rast to trzykrotny mistrz Porsche Supercup, a Paffet ścigał się ostatnio w Formule E. Wszyscy wezmą udział w wirtualnym wyścigu DTM, na torze Zolder. Specjalne zaproszenie otrzymał również Robin Rogalski, który niedawno brał udział w testach DTM. Szefowie zespołu Audi byli z niego bardzo zadowoleni, więc zaproponowali mu kolejna próbę. Starty w DTM są marzeniem Robina, a szansa ścigania z czołowymi kierowcami Europy to wielki wyróżnienie. W wyścigu zabraknie Roberta Kubicy, a Robin ma nadzieję, że Kubica też da się w końcu namówić na start w wirtualnej wersji DTM.

Przeczytaj także:

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (10)
Robin Rogalski: Marzę o tym, żeby pościgać się z Robertem Kubicą
Zaloguj się
 • kajman6

  Oceniono 4 razy 4

  Kobika podobno miał poważny wypadek. Ledwo przeżył ? Symulator trzeba było rozcinać ?

 • mgr.nauk

  Oceniono 2 razy 2

  Robin - ty szczaw jeszcze jesteś i daleko ci do mistrza wszechświata Kubicy. On ma już wieloletnie doświadczenie w rozpier`dalaniu samochodów, w co tylko nie wsiądzie to od razu dzwoni. Niedawno nawet rozwalił samochód którego tak naprawdąęnie ma - taki z niego miszczu.

 • antyczerski48

  Oceniono 2 razy 2

  Na ściganie bym nie liczył. Kubica nawet w grze rozpie... auta i nikogo nie wyprzedza. Przeniósł swoje "miszczostwo" z realnego życia do wirtualnego. Za chwilę dowiemy się że gra przydzieliła mu najgorsze auto, jego team go sabotuje, a mechanicy wylewają wiadra wody na zakrętach gdy nadjeżdża miszcz Kubica.

 • krzy-czy

  Oceniono 1 raz 1

  nie bądą się ścigał z kjubiką.
  ja ścigam si ę z moją 6-letnią wnusię. i,pochwalę się, czasem wygrywam.

 • jezierskiadam

  Oceniono 1 raz 1

  Orlen ZAWSZE OSTATNI !!!

 • nabbuko

  Oceniono 1 raz 1

  A ty Robinam masz już fanów i oni chcieliby zobaczyć jak sobie gracie z Robertem na kompie?
  Fascynujące....

 • karo80.0

  Oceniono 1 raz 1

  Nadal promujecie pustactwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX