Marcin Najman zaskakuje. "To skandal, że wybitni mistrzowie muszą czekać w kolejkach jak wszyscy inni"

Marcin Najman zaskoczył swoim nowym pomysłem. Gwiazdor Fame MMA chce, by wybitni sportowcy byli w Polsce leczeni poza kolejnością.

Marcin Najman nie pozwala o sobie zapomnieć. Niedawno wskazał kandydatów do swojej pożegnalnej walki w MMA. Przekonywał także, że nie dałby szans Tomaszowi Adamkowi. Teraz Najman zaskoczył kolejnym pomyślem. Proponuje, by wybitni polscy sportowcy mogli korzystać z diagnostyki i leczenia poza kolejnością. 

Zobacz wideo Jak będą wyglądały gale KSW w czasach pandemii? Kawulski: Mamy pomysł, który już przećwiczyliśmy

- W tym miejscu apeluje do pani Minister Sportu, aby wprowadzić program dla największych polskich mistrzów sportu ( w końcu nie ma ich tak wielu), który pozwalałby na leczenie i diagnostykę ich poza kolejnością, tak jak mają oficerowie Wojska Polskiego i najwyżsi urzędnicy państwowi - napisał Najman na Facebooku.

Najman chce, by polscy mistrzowie leczeni byli bez kolejki

Sportowiec dodał, że choć wszyscy zajęci są obecnie walką z koronawirusem, na nowotwory i grypę umiera dużo więcej osób. - Zupełnym skandalem jest to, że wybitni polscy mistrzowie, którzy przez lata sławili Polskę na całym świecie, tacy jak Tomasz Gollob, Andrzej Gołota, Marian Kasprzyk, czy jak kiedyś Jerzy Kulej, muszą jak wszyscy inni czekać w kolejkach by zrobić jakiekolwiek badanie. To jest skandal! - dodał Najman

Komentujący zwracają uwagę na problem, jak ocenić, który ze sportowców należy do grona największych polskich mistrzów sportu, którzy mieliby mieć przywilej leczenia się bez kolejki. 

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .