Corby Fischer zaginął. Znaleziono porzucony pojazd z notatką

Amerykańskie środowisko narciarskie martwi się o byłego szkoleniowca skoczków. Kombinator norweski, Taylor Fletcher za pośrednictwem Instagrama poinformował o zaginięcu Corby'ego Fischera. Ostatni kontakt z nim miał miejsce 1 kwietnia, a teraz zawieszono poszukiwania.

Taylor Fletcher, amerykański kombinator norweski, poinformował na swoim profilu instagramowym, o zaginięciu Corby’ego Fischera. Były trener amerykańskich skoczków narciarskich ostatni raz widziany był 31 marca lub 1 kwietnia w Parku Browna. Jego zaginięcie zgłoszono 4 kwietnia.

Zobacz wideo To jest wojna milionerów z miliarderami!

Były trener skoczków z USA zaginął. Poszukiwania przerwane przez koronawirusa

Zaginął Corby Fischer, były trener amerykańskich skoczkówZaginął Corby Fischer, były trener amerykańskich skoczków Instagram Taylora Fletchera

Służby rozpoczęły poszukiwania 4 kwietnia. Jak podaje portal abc4.com, znaleziono porzucony pojazd, który pożyczył Fisher. Funkcjonariusze odkryli także jego kemping z różnymi przedmiotami osobistymi, w tym bronią palną. W pojeździe znaleziono też notatkę z informacją, że Corby nie mógł uruchomić silnika. To jednak okazało się kłamstwem, bo po sprawdzeniu działał.

Poszukiwania na ten moment przerwano. To z powodu epidemii koronawirusa. Szeryf prosi wszystkie osoby, które mogą wiedzieć coś w tej sprawie o kontakt. Więcej o sportach zimowych na sportsinwinter.pl.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .