Eugenie Bouchard znalazła sposób na samotność. Kibic zapłaci 4 tys. dolarów za spotkanie

Eugenie Bouchard włączylą się do akcji wspierania amerykańskich lekarzy walczących z koronawirusem. Kanadyjska tenisistka umówi się za pieniądze na spotkanie z jednym z kibiców, a zebrane środki pójdą na pomoc szpitalom.

Najwięcej przypadków zachorowań na koronawirusa jest obecnie w USA. Amerykanom brakuje sprzętu ochrony osobistej dla lekarzy. W akcję wsparcia służby zdrowia włączyła się kanadyjska piękność, Eugenie Bouchard. Tenisistka napisała niedawno na Twitterze: "Kwarantanna z chłopakiem byłaby znacznie przyjemniejsza". W odpowiedzi dostała tysiące wiadomości z propozycją spotkania. To podsunęło jej pewien pomysł. 

Zobacz wideo Były napastnik Widzewa opowiada, jak pokonał koronawirusa:

Bouchard ma naśladować brytyjski akcent

Podczas występu na żywo Bouchard rozmawiała z fanami, a najbardziej konkretny był kibic o imieniu Bob. Zaoferował początkowo 500 dolarów za ich spotkanie, a ostatecznie stanęło na 3 tysiącach. Bob miał też specjalne życzenie, za które dopłaci 1000 dolarów - Kanadyjka ma na spotkaniu naśladować brytyjski akcent. - Zrobię to, ale tylko dlatego, że to szczytny cel. Nie umiem naśladować akcentów - mówiła tenisistka. Pieniądze zebrane w ten sposób pójdą na amerykańskie szpitale.

Bouchard brała już udział w podobnych akcjach. Trzy lata temu spotkała się z kibicem, który obstawił zwycięstwo New England Patriots nad Atlanta Falcons w finale Super Bowl. Szczęśliwcem okazał się John Goehrke.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: