Uciekinier znany ze stadionów złamał zasady kwarantanny. Policja miała problem, by go doścignąć [WIDEO]

Biegacz, który wybrał się na jogging we włoskiej Pescarze, złamał zasady kwarantanny i został zauważony przez obserwującego ten teren policjanta. Zaczął go gonić, ale szybko przekonał się, że uciekinier nie da mu żadnych szans. Zatrzymał go dopiero inny funkcjonariusz na motocyklu. Okazało się, że biegacz to celebryta, który w przeszłości wielokrotnie przerywał mecze piłkarskie swoimi wtargnięciami na boisko.

Nagranie biegacza, który ucieka policjantowi, nielegalnie trenując na plaży w Pescarze, podbija internet. Udostępnia je coraz więcej osób. Wiele z nich porównywało go do włoskiego maratończyka - Stefano Baldiniego, który zdobył złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Atenach. 

Zobacz wideo To jest wojna milionerów z miliarderami!

Celebryta złamał zasady kwarantanny. Uciekał jak mistrz olimpijski

Włoskie media informują, że dowiedziały się, kim tak naprawdę jest biegacz z Pescary. To Mario "Falco" Ferri. To prawdopodobnie największy celebryta wśród kibiców, którzy przerywali mecze piłkarskie swoimi wtargnięciami na boisko. "Falco" w przeszłości wbiegał na nie dla Leo Messiego w trakcie meczu Ligi Mistrzów Barcelony, czy podczas mistrzostw świata w RPA. Po tych sytuacjach występował w programach telewizyjnych i napisał książkę. 

"Przepraszam wszystkich" - mówił cytowany przez areanapoli.it. "Wiem, że to było nieodpowiedzialne, ale chciałem, chociaż na chwilę, wrócić do normalności. Miałem na głowie słuchawki i nie wiedziałem, o co chodzi. Widziałem tylko drona nad sobą i, że ktoś mnie goni. Zorientowałem się, dopiero gdy po kolejnym kilometrze na jednym z placów zatrzymał mnie policyjny motocykl" - opisywał. Media wskazywały, że biegacza ukarano grzywną czterech tysięcy euro. On twierdzi, że musi zapłacić tylko czterysta, co może zostać dodatkowo zredukowane, jeśli zrobi to w ciągu miesiąca. 

Zasady kwarantanny z powodu epidemii koronawirusa we Włoszech pozostają niezmienne od ponad miesiąca. Z domów można wychodzić tylko w przypadku najpilniejszych potrzeb, a aktywności takie jak uprawianie joggingu są zabronione. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .