Polski skoczek przebił Adama Małysza! Petarda w nogach [WIDEO]

Tomasz Pilch to kolejny z polskich skoczków, który podjął wyzwanie Can Challenge 3.0, które zainicjował Gregor Schlierenzauer. 19-latek przyjął nominację Adama Małysza i zadanie przeskoczenia poprzeczki bez większych problemów.

Koronawirus sparaliżował świat sportu. Kolejni zawodnicy korzystają z wolnego czasu i rzucają sobie wyzwania. Do zabawy Can Challenge 3.0 zaprosił skoczków Gregor Schlierenzauer. Austriak ustawił po dziewięć puszek z dwóch stron, na nich poprzeczkę, a następnie z miejsca ją przeskoczył.  Po udanej próbie nominował m.in. Adama Małysza. Polak podjął wyzwanie. - Ja jestem już weteran, stary chłop - śmiał się i przeskoczył przez poprzeczkę, ale korzystając z pomocy małej drabinki.

Zobacz wideo Adam Małysz: W Lahti byłem potwornie zły. Nie wierzyłem w to, co robił Karl Geiger, że to taki fighter. Czułem, że inni coś mieli

Polski skoczek podjął wyzwanie Schlierenzauera. Nominował go Małysz

Nominowany do wyzwania został m.in. Tomasz Pilch, skoczek polskiej kadry B. Zawodnik przyjął wyzwanie i w czwartek na swoim Instagramie zaprezentował, jak bez większych problemów przeskakuje ponad poprzeczkę, pokazując siłę drzemiącą w jego nogach. Przy tym młody skoczek nie potrzebował takiej pomocy jak Małysz

Pilch zaprosił do wykonania wyzwania kolejne osoby, w tym dwóch skoczków - Pawła Wąska i Kacpra Juroszka. 19-latek ma za sobą sezon bez punktów w Pucharze Świata. W zawodach Pucharu Kontynentalnego zdobył ich 44, a na mistrzostwach świata juniorów w Oberwiesenthal był dziewiąty indywidualnie i drużynowo, a także siódmy w konkursie drużyn mieszanych. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: