Sport.pl

Ronaldo zawstydzony przez Caster Semenyę we własnym wyzwaniu! Deklasacja [WIDEO]

Cristiano Ronaldo zaprosił fanów do internetowego challenge'u. Portugalczyk w ciągu 45 sekund wykonał 142 krótkie skłony i wydawało się, że nikt nie poprawi jego wyniku. Zrobiła to... Caster Semenya, która wykonała aż 176 powtórzeń!

Pandemia koronawirusa sprawiła, że sportowcy w różny sposób zachęcają swoich fanów do pozostania w domach. Wykorzystując przerwę w rozgrywkach, organizują internetowe challenge. Jeden z nich zorganizował Cristiano Ronaldo, który zachęcił swoich obserwujących, aby zrobili jak najwięcej krótkich skłonów w pozycji leżącej w czasie 45 sekund.

Zobacz wideo Sportowcy dbają o formę bez wychodzenia z domu. W mediach społecznościowych pokazują swoje treningi

Cristiano Ronaldo długo był nie do pobicia. Zrobiła to dopiero Caster Semenya!

Portugalczyk wykonał aż 142 powtórzenia. Odzew okazał się nadspodziewanie duży, ale długo nikt nie był w stanie zbliżyć się do osiągnięcia Cristiano Ronaldo. Próbowali m.in. piłkarze Manchesteru United - Bruno Fernandes (117) i Diogo Dalot (105).

Wynik Cristiano Ronaldo poprawiła dopiero Caster Semenya. Biegaczka z Republiki Południowej Afryki wykonała aż 176 powtórzeń! - Dzięki Cristiano Ronaldo za ten challenge. Bestia robiła, co mogła, ja spróbowałam tego samego i zrobiłam 176 powtórzeń - napisała Semenya w poście na Instagramie.

Przeczytaj także:

Więcej o: