Sport.pl

Maria Szarapowa podała swój numer telefonu. "Napisz do mnie. Serio!"

Maria Szarapowa, była tenisistka, postanowiła ujawnić swój numer telefonu w mediach społecznościowych. Rosjanka zachęca ludzi z całego świata, aby dzwonili do niej w tym trudnym czasie - pandemii koronawirusa.

Maria Szarapowa niedawno zakończyła karierę sportową. Rosjanka wpadła na nietypowy pomysł. Postanowiła udostępnić na Twitterze swój numer telefonu i namawiała ludzi z całego świata, aby z nią porozmawiali. 32-latka zapewniła, że odpowie na wszystkie wiadomości.

Zobacz wideo Iga Świątek: Decyzja French Open zdziwiła mnie i zaskoczyła świat tenisa

Zaskakujący pomysł Marii Szarapowej

- Próbowałam znaleźć sposób na rozmowę z wami wszystkimi, ponieważ w zeszłym tygodniu naprawdę dobrze się bawiłam na wideokonferencji Q&A z udziałem 150 osób. Chciałabym więcej połączeń, a duża część tego jest spowodowana tym, że wszyscy jesteśmy częścią pandemii koronawirusa - powiedziała Maria Szarapowa w filmie opublikowanym na Twitterze. 

I dodała: "Nie tylko dostałam 310 numerów telefonów, lecz także udostępniam go również Tobie - napisz do mnie! 310–564–7981. Na serio. Powiedz mi, jak się masz, zadaj mi pytania lub po prostu się przywitaj. Mile widziane są również świetne przepisy" - mówi Rosjanka w filmiku opublikowanym na Twitterze.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o:
Komentarze (29)
Maria Szarapowa podała swój numer telefonu. "Napisz do mnie. Serio!"
Zaloguj się
 • chlopzlasu

  Oceniono 13 razy 13

  Ty, DL, ona nie dostała 310 numerów telefonów, tylko numer zaczynający się na 310. Nie z asz angielskiego, trochę wstyd w tych czasach. Ale, może warto przeczytać artykuł przed opublikowaniem? Przecież zęby bolą od czytania...

 • toja20

  Oceniono 7 razy 7

  czy wy w tej redakcji znacie angielski, ze bierzecie sie za tłumaczenia?

 • c47

  Oceniono 9 razy 5

  Sprawdziłem. Dostajesz w odpowiedzi link do rejestracji, podczas której zgadzasz się na otrzymywanie reklam. Nie polecam tego robić. Nie ma za co.

 • cezar85

  Oceniono 7 razy 5

  dzięki, ale nie dzięki

 • antonio_banderas

  Oceniono 6 razy 4

  310 numerow telefonow? podpowiem wam, ze jej numer zaczyna sie od "310", a taki numer maja telefony w Kalifornii

 • nowepokolenie

  Oceniono 5 razy 3

  Ktoś nie przeczytał zaproszenia od Marii albo nie zna angielskiego. Zaprosiła do wysyłania text-message, a nie do rozmowy. Szkoda, że rozmawianie z tłumem kibiców nie byłoby realne. Miło by było usłyszeć jej głos przez telefon.

 • piotr_ogorek

  Oceniono 2 razy 2

  najwiekszym nieszczesciem ludzi zakochanych tylko w sobie samym jest brak wszystkich tych wlazaczy w tylek. zobaczcie na gazete: radziu i gosia, gosia i radziu. tez swiruja. milej niedzieli

 • june-of-44

  Oceniono 12 razy 2

  Ruski trik. Maria sobie dorabia. Wyślesz smsa i dostaniesz rachunek na 300$.
  Fajne. Idealne dla głupich amerykanów.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 12 razy 2

  przygotowanie do uruchomienia seks-kamerki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX