Maria Szarapowa podała swój numer telefonu. "Napisz do mnie. Serio!"

Maria Szarapowa, była tenisistka, postanowiła ujawnić swój numer telefonu w mediach społecznościowych. Rosjanka zachęca ludzi z całego świata, aby dzwonili do niej w tym trudnym czasie - pandemii koronawirusa.

Maria Szarapowa niedawno zakończyła karierę sportową. Rosjanka wpadła na nietypowy pomysł. Postanowiła udostępnić na Twitterze swój numer telefonu i namawiała ludzi z całego świata, aby z nią porozmawiali. 32-latka zapewniła, że odpowie na wszystkie wiadomości.

Zobacz wideo Iga Świątek: Decyzja French Open zdziwiła mnie i zaskoczyła świat tenisa

Zaskakujący pomysł Marii Szarapowej

- Próbowałam znaleźć sposób na rozmowę z wami wszystkimi, ponieważ w zeszłym tygodniu naprawdę dobrze się bawiłam na wideokonferencji Q&A z udziałem 150 osób. Chciałabym więcej połączeń, a duża część tego jest spowodowana tym, że wszyscy jesteśmy częścią pandemii koronawirusa - powiedziała Maria Szarapowa w filmie opublikowanym na Twitterze. 

I dodała: "Nie tylko dostałam 310 numerów telefonów, lecz także udostępniam go również Tobie - napisz do mnie! 310–564–7981. Na serio. Powiedz mi, jak się masz, zadaj mi pytania lub po prostu się przywitaj. Mile widziane są również świetne przepisy" - mówi Rosjanka w filmiku opublikowanym na Twitterze.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: