Sport.pl

Karolina Owczarz:"MMA zabrało mi dużo zdrowia. Wierzę, że kiedyś wystąpię w walce wieczoru"

- Nie możemy trenować. Treningi, które robię w domu, tylko w paru procentach odzwierciedlają to, co robimy na co dzień. Miałam walczyć w maju, ale w tej sytuacji nie będzie walki. Nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby dzwonić do KSW i dowiadywać się co i jak. Mają większe problemy na głowie, a jak się sytuacja ustabilizuje, na pewno o nas zadbają - mówi Karolina Owczarz w rozmowie z Krzysztofem Smajkiem.

Zawodniczka KSW twierdzi, że decyzja o rezygnacji z pracy w telewizji i przejściu do MMA była jej najlepszą w życiu. - Wierzę, że kiedyś wystąpię w walce wieczoru KSW. Jeżeli będzie karta walk bez Mameda Chalidowa, Mariusza Pudzianowskiego czy Michała Materli, to czemu nie. Nie zamierzam się zatrzymywać, bo w MMA nie jestem dla zabawy - mówi Owczarz.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (16)
Karolina Owczarz:"MMA zabrało mi dużo zdrowia. Wierzę, że kiedyś wystąpię w walce wieczoru"
Zaloguj się
 • piotr_ogorek

  Oceniono 6 razy 4

  smiech historii: ludzkosc wyzwolila sie po to z okowow niewolnictwa, aby sprzedawac sie jako towar na rynku. mam coraz wiekszy szacunek do prostytucji, bo okazuje sie najszczersza forma zarabiania na zycie. go human being, go!

 • maciekkoz

  Oceniono 3 razy 3

  Zapotrzebowanie na krew to jest teraz w szpitalach, gdzie przez koronawirusa zmalała ekstremalnie liczba dawców.

  Zapraszam tą panią (i innych) do oddania krwi a na pewno przysłuży się bardziej społeczeństwu niż kopiąc się po twarzach.

 • wezewpoduszkowcu

  Oceniono 7 razy 3

  Prymitywne społeczeństwa zawsze mają prymitywne zapotrzebowania

 • oloros11

  Oceniono 3 razy 3

  debili tu nigdy nie brakowalo

 • kzet69

  Oceniono 2 razy 2

  Tak durna laso ""Jest zapotrzebowanie na krew", owszem w całym śląskim na przykład brakuje krwi "AB" (+), może tym się zajmiecie idioci zamiast promować walki pitekantropek?

 • xrafael

  Oceniono 1 raz 1

  Nie no eh no

 • 75pk

  Oceniono 1 raz 1

  skuteczna terapia dla tej Pani powinien być widok koleżanek po walkach , jedna prawie bez oka druga z twarzą jak przybysz z obcej planety w "Archiwum X"

 • louis_von_cypher

  0

  precz gamoniu.

 • louis_von_cypher

  0

  oczywiście, wśród motlochu intelektualnego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX