Marcin Najman pokazał, jak trenuje przed Fame MMA 6. Pięściarz krytykuje polski rząd [WIDEO]

Marcin Najman przygotowuje się do sobotniej gali Fame MMA 6, na której zmierzy się z Piotrem Piechowiakiem. Przy okazji krytykuje polski rząd za ostatnie regulacje w związku z pandemią. - Co do tych obostrzeń - w moim przekonaniu one są po prostu niezgodne z konstytucją - mówi Najman w rozmowie z Super Expressem.

Koronawirus sparaliżował świat sportu. Mimo to, organizatorzy Fame MMA 6 zapewniają, że sobotnia gala odbędzie się. Z uwagi na pandemię już jakiś czas temu zrezygnowali z udziału kibiców w tym wydarzeniu. Organizacja zdecydowała się zmienić charakter swojej gali na typowo telewizyjne show, które będzie można zobaczyć w systemie pay-per-view.

Zobacz wideo Radosław Murawski o sytuacji w Turcji: Ludzie patrzyli na mnie, jakbym był chory. Śmiali się

Na gali zawalczy m.in. Marcin Najman. "El Testosteron" zmierzy się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Najman wrzucił na Instagram nagranie, na którym pokazał, jak przygotowuje się do walki.

Marcin Najman krytycznie o polskim rządzie 

Z kolei w rozmowie z Super Expressem były bokser skrytykował działania rządu w związku z pandemią. - Co do tych obostrzeń - w moim przekonaniu one są po prostu niezgodne z konstytucją w świetle tego, że nie mamy wprowadzonego stanu wyjątkowego. Ja nie wiem, jak to będzie dalej funkcjonowało, ale uważam, że gdzieś została przekroczona granica, wprowadzając te obostrzenia. Żeby nie okazało się za chwilę, że dużo więcej osób będzie ginęło przez samobójstwa niż od koronawirusa - powiedział Najman.

Więcej o: