Bartosz Bednorz pokazał, jak robi zakupy we Włoszech. "To już lekka przesada" [WIDEO]

Reprezentant Polski Bartosz Bednorz pokazał, jak robi się zakupy we włoskiej Modenie. Nasz zawodnik musiał czekać w gigantycznej kolejce do jednego z supermarketów. Wszystko przez pandemię koronawirusa i ograniczanie sanitarne związane z handlem.

-To jest już lekka przesada - mówi na swoim Instagramie polski siatkarz Bartosz Bednorz, który próbował zrobić zakupy we włoskim supermarkecie.

Przyjmujący Azymut Modeny i reprezentacji Polski pokazał na swoim Instastories, jak robi się zakupy we Włoszech, które są ogarnięte pandemią koronawirusa. Polski siatkarz (ubrany w maskę przeciwsmogową) razem z innymi ludźmi ustawił się w kilkusetmetrowej kolejce do supermarketu. Podobnie wyglądała kolejka do innego sklepu, który znajdował się kilkadziesiąt metrów dalej.

Zobacz wideo Zobacz nagranie Bartosza Bednorza

Bartosz Bednorz: Sam nie mogę usiedzieć w domu, ale trzeba

- Ludzie wychodzą z domu z przyzwyczajenia, bo muszą wyjść. (...) Wiem, że to trudne, bo sam nie mogę usiedzieć w domu, ale trzeba. Apel jest taki, aby ludzie nie myśleli tylko o sobie, musimy myśleć także o innych, dbać o bezpieczeństwo, higienę i siedzieć w domu - powiedział Bednorz w niedawnej rozmowie z Radiową Trójką.

Tylko ostatniej doby we włoskiej Lombardii zmarło 541 osób, które były zakażone koronawirusem. 

Więcej o: