Travis Kauffman zakażony. Emocjonalny wpis pięściarza: "Proszę, módlcie się za mnie"

Travis "My name" Kauffman z pozytywnym wynikiem na obecność koronawirusa. Pięściarz poinformował kibiców o zakażeniu wirusem na swoich profilach w mediach społecznościowych. Na Twitterze Amerykanina pojawił się emocjonalny wpis.

Travis Kauffman to kolejny bokser z potwierdzoną obecnością koronawirusa. Kilka dni temu świat obeszła wiadomość o zakażeniu wśród dwóch tureckich bokserów i ich trenera, którzy brali udział w przerwanym turnieju kwalifikacyjnym w Londynie. Teraz o swoich wynikach informuje bokser wagi ciężkiej.

Bokser Travis Kauffman prosi kibiców o modlitwę za siebie i swoją rodzinę

"My Name" o pozytywnym wyniku napisał na każdym ze swoich kont społecznościowych, jednak na Twitterze, 34-letni bokser dodał przejmujący wpis.

Proszę, módlcie się za mnie i moją rodzinę po tym, jak otrzymałem pozytywny wynik na obecność COVID-19. Boże byłbym samolubny, prosząc cię o położenie twoich uleczalnych dłoni na moją osobę, gdy cierpią tysiące osób. Uzdrów nas wszystkich w imię Jezusa 

Travis "My Name" Kauffman swoją karierę rozpoczął w 2006 roku. Od tamtego czasu stoczył 36 walk. Jego bilans to 32 wygrane (23 przez nokaut) oraz trzy porażki. Kolejna walka Amerykanina miała się odbyć 11 kwietnia podczas gali boksu w Minneapolis, jednak z powodu pandemii koronawirusa gala została odwołana.  

Obecnie w Stanach Zjednoczonych potwierdzono ponad 87 tys. przypadków obecności koronawirusa, z czego prawie 39 tys. dotyczy stanu Nowy Jork. W USA zmarło ponad 1300 osób.

Więcej o: