Football Manager 2020 za darmo! Co zrobić, by zagrać? Znakomita wiadomość dla graczy

Football Manager 2020 za darmo? Tak jest od środy przez tydzień! Produceni gry wpadli na świetny pomysł, jak zatrzymać ludzi w domach w czasach pandemii koronawirusa. Zobacz, co zrobić by móc zagrać.

Koronawirus rozprzestrzenia się po świecie. Najwięcej przypadków zakażeń wciąż jest w Chinach, ale coraz większy problem z pandemią ma Europa. Lekarze zalecają, by nie wychodzić niepotrzebnie z domu. W tym celu producenci gier postanowili wypuścić za darmo słynnego Football Managera 2020. Gra jest dostępna od środy wieczór przez tydzień, do 25 marca do godziny 16:00. 

Zobacz wideo Czy esport powinien być na igrzyskach? Damian Janikowski ma swoje zdanie

Football Manager 2020 dostępny za darmo! Jak zagrać?

W Football Manager 2020 można zagrać na PC oraz na Mac-u. Jeśli po 25 marca zdecydujemy się zakupić grę, pojawi się możliwość kontynuowania rozpoczętej w darmowej wersji kariery. Jak zagrać w kultową grę? Udostępniono ją na platformie Steam. By założyć tam konto, wystarczy wejść tutaj. Następnie należy wyszukać FM 2020 na platformie, kliknąć "uruchom grę" i cieszyć się dobrą zabawą. Football Manager 2020 umożliwia grę zespołem ze 118 lig z 53 krajów.

Więcej o: