Sławomir Peszko wykonywał internetowy challenge. Wywołał ogromne oburzenie [WIDEO]

Sławomir Peszko został nominowany do udziału w internetowym challenge'u. Jego wykonanie przez piłkarza wywołało jednak mnóstwo kontrowersji z powodu jego ogromnej nieodpowiedzialności.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że rozgrywki sportowe w niemal całej Europie zostały zawieszone. W mediach społecznościowych szybko pojawiły się pomysły jak spędzać wolny czas, który powstał w związku z prośbą rządu o pozostanie w domach. Jednym z nich jest "Toilet Paper Challenge", polegający na wykonaniu tricków piłkarskich, korzystając z rolki papieru toaletowego.

Zobacz wideo Bereszyński zakażony, Boruc w kwarantannie, ujemny test Michniewicza

Jednym z nominowanych był Sławomir Peszko. Reprezentant Polski postanowił położyć rolkę na głowie swojego syna. Gdy ta zaczęła się zsuwać z jego głowy, postanowił ją poprawić. Zanim jednak to zrobił, Peszko zdążył szybko i mocno ją kopnąć, wywołując fale komentarzy w mediach społecznościowych.

- Nie mam dzieci, ale jakby omsknęła mu się noga, jak to zazwyczaj bywa na boisku, to młodemu mógłby urwać głowę - napisał jeden z internautów, który opublikował nagranie z Peszką.

Więcej o: