Gwiazda Utah Jazz zakażona koronawirusem przez idiotyczne zachowanie kolegi

Donovan Mitchell, gwiazda Utah Jazz, została zakażona koronawirusem - poinformował portal ESPN. To już drugi koszykarz tego zespołu w ostatnich kilkunastu godzinach, którego to spotkało. Pierwszym był Rudy Gobert, który naraził swojego kolegę idiotycznym zachowaniem w szatni.

Światowy sport powoli się zatrzymuje! Z każdą godziną spływają nowe informacje o kolejnych zarażeniach wśród sportowców i celebrytów (jak choćby Tom Hanks). Prezydent USA Donald Trump podjął również decyzję o zawieszeniu na 30 dni wszystkich połączeń z Europą (z wyłączeniem Wielkiej Brytanii). W nocy ze środy na czwartek dowiedzieliśmy się też, że Rudy Gobert z Utah Jazz miał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Teraz to samo spotkało jego kolegę klubowego, Donovana Mitchella - poinformował portal ESPN.

Zobacz wideo Cezary Trybański w

Donovan Mitchell miał pozytywny wynik testu na koronawirusa

Wynik testu był pozytywny, co potwierdził dziennikarz ESPN, Adrian Wojnarowski, na swoim profilu w mediach społecznościowych.

- Gwiazda Utah Jazz, Donovan Mitchell, uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Zawodnicy zespołu z NBA prywatnie mówili, że Rudy Gobert był bardzo nieostrożny w szatni, dotykając innych graczy i ich rzeczy. Teraz jego kolega z zespołu Utah uzyskał wynik pozytywny.

Wcześniej do sieci trafiło szokujące nagranie. Widać na nim Goberta uczestniczącego w konferencji prasowej, na której kpił sobie z koronawirusa, a po spotkaniu z mediami celowo dotykał każdego mikrofonu i dyktafonu należących do dziennikarzy. 

Środowy mecz pomiędzy Utah i Oklahoma City Thunder w Chesapeake Energy Arena został anulowany. Wydarzenia mają jednak wielkie konsekwencje dla całej ligi. NBA podjęło natychmiastową decyzję o zawieszeniu obecnego sezonu aż do odwołania.

Więcej o: