ONICO Warszawa. Kup karnet i oglądaj na żywo mistrzów świata

Rozpoczął się trzeci etap sprzedaży karnetów na mecze ONICO Warszawa w sezonie 2017/2018. Chcesz oglądać na żywo mistrzów świata? Nie wahaj się i już dziś wybierz sobie miejsce w hali COS Torwar!

W sezonie 2017/2018 w ONICO Warszawa występować będzie aż trzech mistrzów świata. Mowa o Andrzeju Wronie – mistrzu świata seniorów z 2014 roku oraz o Bartosz Kwolku i Jędrzeju Gruszczyńskim – świeżo upieczonych mistrzach świata juniorów. Nie można zapominać, że w stołecznej ekipie mistrzowski jest również sztab. Trenerem warszawian jest Stéphane Antiga, a funkcję dyrektora sportowego w klubie pełni Paweł Zagumny.

Kibice, którzy zdecydują się na zakup karnetu, będą przez cały sezon oglądać w akcji także Wojciecha Włodarczyka i Damiana Wojtaszka oraz młodych i obiecujących Francuza Antoine’a Brizarda i Kanadyjczyka Sharone’a Vernona-Evansa. Gwiazdą zespołu będzie zaś Nikola Gjorgiev. Macedończyk kilka dni temu stanął na drugim stopniu podium w rozgrywkach Ligi Europejskiej i uznany został najlepszym atakującym zmagań.

KUP KARNET NA MECZE ONICO WARSZAWA

ONICO Warszawa przewidziała dla swoich kibiców wyjątkową atrakcję. Fani, którzy zdecydują się na zakup karnetu, otrzymają możliwość spersonalizowania karty, która stanowić będzie wejściówkę na wszystkie mecze stołecznych siatkarzy w fazie zasadniczej PlusLigi w sezonie 2017/2018 (karnety nie będą obowiązywać na meczach fazy play-off). – Na spersonalizowanej karcie znajdzie się wybrana przez kibica grafika. W ten sposób każdy fan będzie mógł używać karty z wizerunkiem swojego ulubionego zawodnika – powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes ONICO Warszawa. – Zakupione karnety kibicom wysyłać będziemy od 15 września – dodał.

KarnetyKarnety onicowarszawa.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.