Kibice koszykówki w Polsce przynajmniej jesienią nie będą mieli prawa do nudy i narzekań. Otóż na kanałach nc+ przeprowadzane będą bezpośrednie transmisje z meczów Rosy Raodm i Stelmetu Zielona Góra w Lidze Mistrzów!
W sumie obie drużyny rozegrają po 14 pojedynków (faza zasadnicza). Oczywiście w przypadku, gdy którejś z drużyn uda się uzyskać awans do kolejnej fazy, to kamery nc+, także tam będą.
Pierwszej transmisji można się spodziewać już we wtorek 18 października. Wówczas Stelmet zagra z włoskim Dinamo Sassari. Z kolei inauguracyjnym rywalem Rosy będzie PAOK Saloniki. Pojedynki transmitowane będą na Canal+Sport i Canal+Sport 2.