Rywalki radomianek są głównymi kandydatkami do awansu. Swoje aspiracje potwierdziły w Radomiu. Ich wygrana nie podlegała dyskusji. W żadnej z odsłon podopieczne trenera Krzysztofa Kubika nie zdołały osiągnąć 20 punktów. - Jestesmy początkującą drużyna na tym poziomie rozgrywek. Po tym meczu wiemy co musimy poprawić. W starciu z Tarnowem nie udało nam się zaprezentować tego, co potrafimy grać. Z meczu na mecz powinno być jednak lepiej - skomentowała debiutancki występ Radomki w II lidze siatkarka gospodyń Alicja Król - Kwiecień.
MKS E. Leclerc Radomka Radom - Grupa Azoty PWSZ Tarnów 0:3 (14:25, 17:25, 13:25).
Radomka: Włodarczyk, Kwapisiewicz, Ormiańska, Molenda, Król - Kwiecień, Kozicka, Paciorek (libero) oraz Sętkiewicz, Michalak, Odzimkowska.