Sportowy weekend. Piłka nożna, siatkówka, rugby...

Jak spędzić weekend? Oto kilka sportowych wydarzeń

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Siatkówka

AGNIESZKA SADOWSKA

Starcie wygranych

Siatkarze Ślepska Suwałki w pierwszej kolejce nowego sezonu I ligi pokonali 3:0 SMS Spała, z kolei zawodnicy Krispolu Września wygrali 3:0 z SKS-em Hajnówka. W sobotę dojdzie do konfrontacji zwycięskich drużyn. Początek pojedynku w Suwałkach (hala OSiR) o godz. 16.

Natomiast wspomniani wcześniej siatkarze z Hajnówki w drugiej serii gier zmierzą się (sobota, godz. 17) we własnej sali z Wartą Zawiercie, która na inaugurację sezonu wygrała 3:0 u siebie z TSV Sanok.

BAS i Centrum u siebie

Zespoły z województwa podlaskiego, które występują w II lidze, w trzeciej kolejce spotkań podejmą rywali we własnych sala. Siatkarze BAS-u Białystok zagrają w sobotę (godz. 17, sala UM przy ul. Wołodyjowskiego) z Huraganem Wołomin. Z kolei zawodnicy Centrum Augustów zmierzą się w sobotę (godz. 18, sala ZSS przy ul. Konopnickiej) z Metrem Warszawa.

Wracają po przerwie

Siatkarki BAS Kombinat Budowlany Białystok w drugiej kolejce II ligi pauzowały. W niedzielę białostoczanki wrócą już do gry. O godz. 17 (hala ZSR przy ul Suchowolca) zmierzą się z drużyną APS Rumia.

Piłka ręczna

MARCIN ONUFRYJUK

Bestios kontra Jurand

II-ligowi piłkarze ręczni Bestios Białystok zmierzą się w sobotę (godz. 18.30, hala GP nr 6 przy ul. Komisji Edukacji Narodowej) z Jurandem Ciechanów. Z kolei zawodnicy Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka w piątej serii gier zagrają na wyjeździe. Ich rywalem będzie Włókniarz Konstantynów.

Piłka nożna

MAŁGORZATA KUJAWKA

Olimpia w telewizji

Piłkarze Olimpii Zambrów (11 miejsce w tabeli) zagrają w sobotę (godz. 15) na wyjeździe z liderem II ligi Rakowem Częstochowa. Mecz na żywo pokaże TVP3.

Spotkania w III lidze

III-ligowcy z województwa podlaskiego w 11. kolejce gier podejmą rywali na własnych boiskach. ŁKS 1926 Łomża w sobotę (godz. 15) zagra z Pelikanem Łowicz, rezerwy Jagiellonii Białystok w niedzielę (godz. 15, stadion miejski) zmierzą się z Widzewem Łódź, a Ruch Wysokie Mazowieckie w niedzielę (godz. 17) z Concordią Elbląg.

Grają IV-ligowcy

Program spotkań 10. kolejki: Sparta Augustów - Wissa Szczuczyn (sobota, godz. 15); Promień Mońki - Magnat Juchnowiec Kościelny (sobota, godz. 16); Sparta 1951 Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski (niedziela, godz. 13.30); Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Michałowo, Cresovia Siemiatycze - KS Wasilków, Biebrza Goniądz - Warmia Grajewo, Pogoń Łapy - Puszcza Hajnówka (wszystkie spotkania w niedzielę o godz. 14); Orzeł Kolno - Hetman Tykocin (niedziela, godz. 15).

Rugby

Rugby Białystok - AZS AWF WarszawaRugby Białystok - AZS AWF Warszawa AGNIESZKA SADOWSKA

Przyjeżdża Legia

W sobotę o godz. 15 na bocznym boisku stadionu miejskiego odbędzie się spotkanie Rugby Białystok - Legia Warszawa. Będzie to ostatni mecz skróconej rundy jesiennej pucharu 2 ligi w odmianie rugby 15.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.