W turnieju dla miłośników tenisa stołowego w Radomiu sypnęło niespodziankami

W Radomiu nieprzerwanie rozgrywane są cykliczne turnieje "Niedziela z Tenisem Stołowym". Pierwszy Turniej cyklu październikowego przyniósł wiele emocji i sensacyjnych rozstrzygnięć.

- Już w ćwierćfinale porażkę poniósł sędzia główny Mateusz Król Mateusz, który 1:3 przegrał z Przemysławem Stolą. Z kolei przypomniał o sobie Michał Mendrek, który dotarł aż do finału. Największą niespodziankę turnieju sprawiła jednak Julia Serafin - mówiła Katarzyna Bielak, reprezentująca IKTS Broń Radom, czyli organizatora turnieju.

Młoda zawodniczka jak burza pokonała faworytów. Najpierw Eryka Skurę w fazie grupowej, a następnie Przemysława Stolę. W finale pingpongistka wygrała z Mendrkiem 3:1. - W miesiącu październiku zawody rozegrane obędą aż pięciokrotnie. Na najlepszych tradycyjnie czekają dyplomy, a na zwycięzców w całym cyklu października nagrody rzeczowe. Zapraszamy już w najbliższą niedzielę [9 października - przyp. red.] na kolejne zmagania. Początek w hali CKU przy ul. Kościuszki o godz. 16.30 - informowała Katarzyna Bielak.

Warto wiedzieć, Najlepsza ósemka turnieju 1. Julia Serafin, 2. Michał Mendrek, 3. Eryk Skura, 4. Przemysław Stola, 5. Mateusz Król, 6. Daria Duralak, 7. Czesław Snopek, 8.Maciej Grzmil.