Siatkarze Cerradu Czarnych odebrali nowe auta marki Hyundai [ZDJĘCIA]

Flotę dziesięciu samochodów marki Hyundai Tuscon otrzymali zawodnicy i działacze Cerrad Czarni Radom. Uroczystość odbyła się w salonie M. i R. Prasek przy ulicy Kozienickiej w Radomiu.

- Była to najkorzystniejsza oferta. Dotąd nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do współpracy z firmą państwa Prasek. Oby te samochody prowadziły chłopaków do zwycięstw - podkreślił Mariusz Szyszko, prezes Cerradu Czarnych Radom podpisując umowę.

Robert Prasek, Autoryzowany Dealer Hyundai Radom potwierdził słowa prezesa klubu Cerrad Czarni Radom. Nie krył też zadowolenia z dokonanego wyboru. - Rozpoczynamy czwarty rok współpracy. Zmieniamy tylko narzędzie pracy - przypomniał. Chwilę później dodał. - Siatkarze muszą mieć wygodne samochody. Jestem przekonany, że zaproponowany model Hyundai Tuscon sprawdzi się w stu procentach.

Autoryzowany Dealer Hyundai Radom przekazując kluczyki podkreślił, że spodziewa się poprawienia wizerunku firmy. - Tucson to jeden z najpopularniejszych modeli marki Hyundai. Dlatego, że zdecydowaliśmy się przekazać właśnie ten model. Mam nadzieję, że będzie tak samo niezawodny, jak rozgrywający w naszej drużynie - przyznała Anna Bryńska-Nowak, szef sprzedaży i marketingu w salonie M. i R. Prasek.

- To bardzo fajne auta. Jesteśmy bardzo szczęśliwy, że mamy taki ekskluzywny dodatek. To promocja klubu, marki i sponsorów. Firma państwa Prasek zawsze była życzliwie nastawiona do naszego klubu - potwierdził Robert Prygiel. Obok szkoleniowców samochody otrzymali najstarsi zawodnicy: David Smith, Emanuel Kohut, Dustin Watten i Wojciech Żaliński. Część będzie do dyspozycji biura klubu, a reszta... - Mamy rezerwy, które zmobilizują młodzież do dobrego grania i mam nadzieję, że wraz z trenerem wymyślimy jakiś klucz nagradzania wysokiej dyspozycji - podkreślił z uśmiechem Mariusz Szyszko.

Warto dodać, że na każdym samochodzie widnieje herb Czarnych, logo sponsora tytularnego - firmy Cerrad oraz logo wspierającego organizacyjnie i finansowo radomskiego plusligowca Stowarzyszenia Czarni Radom.

Więcej o: