II liga koszykówki. Klęska Politechniki w Bytomiu

Koszykarze częstochowskiej Politechniki byli w Bytomiu skazani na porażkę. Niestety, przewidywania się spełniły.

O meczu Politechniki z Polonią trudno coś więcej napisać niż to, że bytomianie prowadzili od początku do końca. Polonia w połowie wygrywała 48:25 i było "po meczu". W trzeciej kwarcie częstochowianie podjęli walkę, odrobili część strat, ale ostatnie dziesięć minut znów należało do polonistów. Mecz skończył się różnicą 32 punktów na korzyć Polonii, co oddaje aspiracje obu zespołów - Polonia ma walczyć o I ligę, Politechnika obronić się przed spadkiem.

KK Polonia Bytom - AZS Politechnika Częstochowa 90:57 (25:13, 23:12, 19:22, 23:10)

AZS: Majcherek 2, Łaszewski 2, Dawid 2, Gazarkiewicz 12, Seroczyński 1, Hajduś 0, Guidon 4, Orlikowski 7, Nogalski 18, Mysłek 0, Wydra 9.