Były trener Widzewa został dyrektorem sportowym w... filii FC Barcelona

O czasach, gdy trener Wojciech Stawowy pracował w Widzewie, kibice łódzkiego klubu chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Były szkoleniowiec ma już nową pracę i to... w szkółce FC Barcelona

W Warszawie od kilku lat działa FCB Escola Varsovia, czyli piłkarska szkółka słynnej FC Barcelona. To pierwsza i jedyna placówka katalońskiego klubu w Polsce. Jej założycielem jest Wiesław Wilczyński, który kiedyś chciał przejąć Widzew od Sylwestra Cacka. Ostatecznie jego starania nad kupnem akcji klubu zakończyły się fiaskiem.

Kibice Widzewa na pewno pamiętają też trenera Wojciecha Stawowego, który na stanowisku szkoleniowca łódzkiej drużyny zastąpił Rafała Pawlaka. Choć obiecywał, że do Łodzi za jego kadencji wróci Liga Mistrzów, nie zdołał jednak uratować łódzkiej drużyny. Widzew spadł wówczas z I ligi, a potem został całkowicie wycofany z rozgrywek. O Stawowym długo się nic nie mówiło, a teraz okazało się, że właśnie dostał pracę właśnie w... FCB Escola Varsovia, w której został dyrektorem sportowym. Warto także dodać, że były trener Widzewa wspólnie m.in. z Michałem Wlaźlikiem (byłym dyrektorem sportowym Widzewa) założyli agencję menedżerską.

źródło: Okazje.info

Więcej o: