Prezes Stali Mielec tłumaczy się z rekomendacji dla Józefa Wojciechowskiego

Jacek Orłowski, prezes Stali Mielec wydał specjalne oświadczenie, w którym tłumaczy się ze swojej rekomendacji dla ubiegającego się o fotel prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Józefa Wojciechowskiego. - Decyzję podjąłem spontanicznie, bez konsultacji z zarządem - czytamy w oficjalnym piśmie.

Józef Wojciechowski będzie kandydował na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Były właściciel Polonii Warszawa został zarejestrowany jako działacz Stali Rzeszów . Wojciechowski uzyskał rekomendację 14 klubów, w tym pierwszoligowej Stali Mielec. Nie był to najlepszy ruch ze strony beniaminka, a szczególnie prezesa mieleckiego klubu Jacka Orłowskiego. Gdy sprawa wyszła na jaw w czwartek w Stali zwołano posiedzenie zarządu. Po nim prezes Orłowski tak tłumaczył się z rekomendacji dla Wojciechowskiego: "Rekomendacja dla Pana Józefa Wojciechowskiego została udzielona na podstawie mojej samodzielnej decyzji, którą podjąłem spontanicznie bez konsultacji z Zarządem Klubu, w tak zwanej presji chwili, miedzy innymi na podstawie sugestii wskazujących na znaczne poparcie w wielu polskich klubach" - pisze Orłowski.

Dalej czytamy: "Zarząd Klubu FKS Stal Mielec na posiedzeniu w tej sprawie, które odbyło się w dniu 29 września 2016 roku, zdecydował o poparciu wyłącznie dla kandydata Pana Zbigniewa Bońka, wycofując rekomendację dla Pana Józefa Wojciechowskiego. Przedstawiciel reprezentujący Klub FKS Stal Mielec podczas nadchodzących wyborów na funkcję prezesa PZPN udzieli poparcia dla Pana Zbigniewa Bońka, nawiązując tym samym do wielu opinii środowiska Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Wszystkich zainteresowanych przepraszam za zaistniałe zamieszanie" - napisał Orłowski.

Kojarzycie tych piłkarzy? Mieli być największymi gwiazdami futbolu!

Zobacz wideo

Tych ciekawostek nie znają najwięksi fani piłki nożnej. Ile razy Barcelona wygrała z Dundee? Zdziwisz się

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.