Ruszyła przedsprzedaż biletów na inaugurację PlusLigi w Radomiu

We wtorek 4 października siatkarze Cerradu Czarnych Radom podejmą AZS Częstochowa. Będzie to mecz 1. kolejki siatkarskiej ekstraklasy w sezonie 2016/2017.

Do tego wydarzenia pozostało jeszcze kilka dni, które zawodnicy trenera Roberta Prygla wykorzystują na ostatnie szlify formy. Drużyna ćwiczy w komplecie, już z ostatnim nabytkiem zespołu, czyli środkowym bloku reprezentacji Słowacji Emanuelem Kohutem.

Tymczasem ruszyła przedsprzedaż biletów na wtorkowy mecz radomian i akademików z Częstochowy. Bilety na ciekawie zapowiadającą się potyczkę można nabyć za pośrednictwem serwisu https://kupbilet.mosirradom.pl. Cena wejściówki normalnej to 30 zł. Ulgowe bilety to koszt 15 zł. Tradycyjnie dostępne są również bilety (tzw. stojące) w cenie 10 zł. Za miejsce na tradycyjnych ławeczkach trzeba będzie zapłacić 15 zł. Zaplanowany na 4 października mecz rozpocznie się o godz. 18.

Ważna informacja dotyczy także tych kibiców, którzy zdecydowali się na zakup karnetów całosezonowych. Wejściówki na wszystkie mecze z udziałem "Wojskowych" w Radomiu można odbierać po okazaniu pokwitowania wpłaty od piątku do niedzieli w godzinach 9 -16 w siedzibie klubu. Ta przypomnijmy mieści się w hali MOSiR -u (ul. Narutowicza 9 I piętro).

źródło: Okazje.info

Więcej o: