Kadeci RCS -u Czarnych najlepsi w turnieju im. Jacka Wlazłowicza

Adepci siatkówki, ćwiczący na co dzień w Radomskim Centrum Siatkarskim "Czarni" triumfowali w rozegranym w Radomiu turnieju towarzyskim im. Jacka Wlazłowicza.

Podopieczni trenera Krzysztof Jaskulskiego zdominowali zmagania. W czterech meczach oddali rywalom jedynie seta. W meczu grupowym z warszawskim Metrem zespół RCS przegrał pierwszą partię (20:25), ale dwie następne rozstrzygnął już na swoją korzyść. Tak samo jak potyczkę z Olimpem Ostrołęka, zakończoną zwycięstwem 2:0. W meczu półfinałowym kadeci Czarnych wygrali z MOS-em WOLA Warszawa 2:0. Tymczasem w finale ponownie zmierzyli się z Metrem. Tym razem podopieczni trenera Jaskulskiego nie pozwolili siatkarzom z Warszawy rozwinąć skrzydeł, rozstrzygając potyczkę w dwóch odsłonach.

- Jak na początek sezonu zespół zaprezentował dobrą dyspozycję. Jestem zadowolony. Musimy jednak pamiętać, że najtrudniejsze mecze przed nami, dlatego na treningach nadal musimy ciężko pracować nad swoimi umiejętnościami siatkarskimi - podsumował występ podopiecznych szkoleniowiec zwycięskiej drużyny. Trzecie miejsce zajął Plas Kielce, który w małym finale ograł stołeczny MOS.

źródło: Okazje.info

Więcej o: