W środę piłkarze powalczą o ćwierćfinał Mirax Puchar Polski

Na ośmiu boiskach w okręgu radomskim dojdzie w środę do meczów w ramach piłkarskiego pucharu. W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku - Energia Kozienice zmierzy się z Szydłowianką Szydłowiec.

W Kozienicach miejscowa Energia skonfrontuje siły z Szydłowianką, której to piłkarze przegrali w sobotę w Wierzbicy z Orłem. Nic więc dziwnego, że podopieczni trenera Andrzeja Koniarczyka poprawić będą chcieli humory triumfem nad rywalami.

Do nie mniej ciekawej konfrontacji dojdzie również w Skaryszewie. Tam obrońca trofeum wywalczone przed rokiem - Skaryszewianka zagra z Oskarem Przysucha. Jeśli goście potraktują środowy pojedynek "na poważnie" i wystawia najmocniejszy skład, to oni będą uważani za zdecydowanego faworyta.

Podobnie będzie w przypadku starcia Broni Radom w Wielogórze ze Strażakiem.

Pary 1/8 Mirax Pucharu Polski:

Video Ciepielów - Chojniak Wieniawa, Strażak Wielogóra - Broń Radom, Gryf Policzna - LKS Promna, Energia Kozienice - Szydłowianka Szydłowiec, Skaryszewianka Skaryszew - Oskar Przysucha, Centrum Radom - Proch Pionki, Jodła Jedlnia - LKS Jedlińsk, Sadownik Błędów - Orzeł Wierzbica.

Więcej o: