Zgłoś drużynę do amatorskiej ligi tenisa stołowego. Zapisy trwają

Zbliża się już XIV edycja amatorskiej drużynowej ligi tenisa stołowego w Radomiu. Tradycyjnie drużyny wystąpią w 3 - osobowych składach.

Zapisy zespołów (z nazwą drużyny i nazwiskami zawodników) przyjmuje sędzia główny ligi Krzysztof Witerski w nieprzekraczalnym terminie do 5 października. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie pod nr. telefonu 664 71 64 34.

- Do rozgrywek zapraszamy amatorów oraz pasjonatów tenisa stołowego z naszego regionu. Gramy bez ograniczeń wiekowych. Mogą więc zgłaszać się do rywalizacji drużyny szkolne, osiedlowe, zakładowe, czy zespoły reprezentujące kluby sportowe na poziomie IV lub V ligi. Każdy zespół ma szansę wzmocnić się jednym zawodnikiem, który w przeszłości grał w I, II lub III lidze. Gdyby okazało się , że nie mamy takich zawodników, to w zespole może zagrać jeden zawodnik aktualnie grający w III lidze w Polsce - powiedział sędzia Witerski.

Przypomnijmy, że tytułu mistrzowskiego z ubiegłego sezonu broni ULKS I Kazanów. Mecze rozgrywane będą w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Radomiu (mała sala gimnastyczna ) przy ul. Wyścigowej 49 (zawsze w piątki od godz. 19.). Spotkania pierwszej rundy już 7 października. Szczegółowych informacji o terminach spotkań udzieli drogą elektroniczną sędzia Witerski. Pytania można kierować na adres: krzyswit@onet.eu. Organizatorami zmagań tenisistów stołowych amatorów są Urząd Miejski w Radomiu i Regionalne Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Radom.